Trešdiena, 6.decembris

redeem Niklāvs, Nikolajs, Niks

arrow_downwardPeripetijas Rīgas domē

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja šodien lems par Mstislava Keldiša krūšutēla novākšanu.
9.okt Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība aicina pieteikt potenciālos klientus jaunam dienas aprūpes centram pilngadīgām personām ar autiska spektra (AST) traucējumiem, kas 16. oktobrī sāks darbu Drustu ielā 36A, vēsta Rīgas dome.
4.okt Portāls nra.lv
Piektdien, 29.septembrī, oficiāli tiks atklāts jaunizbūvētais veloceļš starp Imantu un Daugavgrīvu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Finanšu ministrija (FM) izstrādājusi un nodevusi saskaņošanai Rīgas pašvaldības obligāciju izlaišanas noteikumus, liecina informācija Tiesību aktu portālā.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Šodien Rīgas domes sēdē tika sniegta informācija par jaunajiem un no Saeimas atpakaļ atnākušajiem deputātiem, tādējādi apstiprinot viņu pilnvaras
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome šodien nolēma nodot valsts īpašumā zemi zem Brīvības pieminekļa.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome šodien nolēma aizņemties 25,6 miljonus eiro no Valsts kases veloinfrastruktūras izveidei virzienos Rīga-Babīte-Piņķi, Rīga-Ulbroka un Rīga-Ķekava.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome šodien atļāva Vilnim Ķirsim (JV) savienot Rīgas domes priekšsēdētāja amatu ar Rīgas plānošanas reģiona attīstības padomes locekļa amatu.
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domē turpmāk plānots rīkot regulāras preses konferences par plānotajiem domes lēmumiem, šodienas preses konferencē informēja Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).
27.sep Ziņu aģentūra LETA
Lai cik konservatīvi tas izklausās, bet daudzus vēl arvien mulsina, ja vietā, kur jāieraksta dzimums, kā alternatīvas tiek piedāvāts: vīrietis, sieviete, cits.
24.sep tautaruna.lv
Rīgas dome nākamajā gadā plāno neapmaksāt citu pašvaldību bērnu ēdināšanu Rīgas skolās.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas un Latvijas bērni un jaunieši, kas ir deklarēti Rīgā vai apmeklē kādu no Rīgas izglītības iestādēm, ir aicināti izvēlēties kādu no atvērtajām nometnēm rudens brīvlaikā, kuras ar valsts budžeta finansējumu rīko nevalstiskās organizācijas un komersanti, vēsta Rīgas dome.
20.sep Portāls nra.lv
Rīgā sociālajam atbalstam plānots piešķirt papildu nepilnus 0,5 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
20.sep Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas šodien lems par komitejas priekšsēdētāja vietnieka nomaiņu.
18.sep Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome plāno samazināt nodevu par atpūtnieku un tūristu uzņemšanu, liecina ceturtdien, 14.septembrī, izsludinātās Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas darba kārtībā iekļautie grozījumi saistošajos noteikumos.
12.sep Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja šodien atbalstīja papildus finansējuma piešķiršanu pasaules basketbola čempionāta spēļu publiskās skatīšanās Esplanādē turpināšanai un Latvijas izlases sagaidīšanai.
6.sep Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar mūsu basketbolistu Pasaules kausā gūtajiem panākumiem, rīt, 6.septembrī sasaukta ārkārtas Rīgas domes finanšu un administrācijas lietu komitejas sēde, ziņo Rīgas dome.
5.sep Portāls nra.lv
Rīgas dome šodien atļāva Rīgas domes priekšsēdētāja vietniekam Edvardam Ratniekam (NA/LRA) apvienot galvaspilsētas vicemēra un Rīgas plānošanas reģiona vadītāja amatus.
31.aug Ziņu aģentūra LETA
Šodien Rīgas domes sēdē, spriežot par Rīgas domes Satiksmes departamenta reorganizāciju, bijušie koalīcijas partneri - "Progresīvie" (P) un "Jaunā vienotība" (JV) - ieslīga savstarpējos apvainojumos.
31.aug Ziņu aģentūra LETA
Šodien Rīgas dome pieņēma grozījumus lēmumā Par Rīgas domes pastāvīgo komiteju ievēlēšanu, pārceļot vairākus deputātus uz citām komitejām.
31.aug Ziņu aģentūra LETA