Trešdiena, 8.februāris

redeem Aldona, Česlavs

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardPeripetijas Rīgas domē

CSDD un Rīgas dome sākusi kampaņu "Neesi mērkaķis. Brauc kā cilvēks!", aicinot skrejriteņu, velosipēdu un citu mikromobilitātes rīku lietotājus uz savstarpēju cieņu, izmantojot ceļus un ietves. Tomēr soctīklos tās sauklis izraisījis diskusijas.
29.mai 2022 tautaruna.lv
Rīgas pašvaldība plāno sākt padomju pieminekļa Pārdaugavā nojaukšanu iespējami ātrākajos termiņos, informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
24.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldībā lēmums par Latvijas Krievu savienības (LKS) plānoto gājienu vēl nav pieņemts, sarunā ar atklāja domes pārstāvis Uģis Vidauskis.
23.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Lucavsalā plāno izbūvēt jaunas ielas 1,3 kilometru garumā, šodien lēma Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja.
19.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Turpinot pērn sākto Latvijas Dabas fonda projektu "Pilsētas pļavas", dabas daudzveidības veicināšanai Rīgā šogad būs 30 pļavas ar dabisko pļavu augiem, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
18.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
"Konservatīvo" Rīgas domes frakcija saistībā ar šā gada 9. un 10.maija notikumiem pie pieminekļa Pārdaugavā, Uzvaras parkā, prasa Rīgas domes deputāti Annu Vladovu (S) nekavējoties atstādināt no Rīgas 80.vidusskolas direktores amata, informēja partijā.
13.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas pēcpusdienā Rātslaukumā bija pulcējušies ap 200 cilvēki, daļa no kuriem ieradušies uz nesankcionētu mītiņu, bet citi bija vienkārši interesenti, kuri protesta darbībās neiesaistījās, nformēja Valsts policijā.
13.mai 2022
Administratīvā rajona tiesa lēma noraidīt Latvijas Krievu savienības (LKS) pieteikumu par Rīgas pašvaldības lēmumu, ar kuru LKS nav atļauts rīkot mītiņu Rātslaukumā, kas bija paredzēs šopēcpusdien,  apstiprināja tiesā.
13.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pagaidām nav apzināta precīza pieminekļa Pārdaugavā demontāžas summa, bet tas nebūs lēti, Rīgas domes ārkārtas sēdē, atbildot uz deputāta Miroslavs Mitrofanovs (LKS) jautājumu, norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.
13.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas pēcpusdienā Rātslaukumā bija pulcējušies ap 200 cilvēki, daļa no kuriem ieradušies uz nesankcionētu mītiņu, bet citi bija vienkārši interesenti, kuri protesta darbībās neiesaistījās, nformēja Valsts policijā.
13.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Sākusies Rīgas domes ārkārtas sēde, kurā skatajautājumu par objekta "Piemineklis Padomju armijas karavīriem - Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem" demontāžu.
13.mai 2022 Portāls nra.lv
Administratīvā rajona tiesa šodien izskata Latvijas Krievu savienības (LKS) pieteikumu par Rīgas pašvaldības lēmumu, ar kuru LKS nav atļauts rīkot mītiņu Rātslaukumā, kas bija paredzēs šopēcpusdien, apstiprināja tiesā.
13.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgā, Imantas mikrorajonā iedzīvotāji sašutuši, ka, iepriekš nebrīdinot, demontēts viņu bērnu rotaļu laukums. Līdzīgs liktenis sagaida vēl vismaz 50 rotaļu laukumus galvaspilsētā, jo no pagājušā gada 1. maija dome pārņēmusi visus bērnu laukumus un plāno tos sakārtot – gan izvietot citās domei piederošās teritorijās, gan arī izveidot tajos jaunu infrastruktūru, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija".
13.mai 2022 Portāls nra.lv
Rīgas pašvaldība pabalstos Ukrainas civiliedzīvotājiem izmaksājusi nepilnus trīs miljonus eiro, kamēr pašvaldībai no valsts nav atmaksāts ne cents, šodien Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas sēdē sacīja Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte.
11.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar nelikumīgu ziedojumu basketbola klubam "TTT Rīga", Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) administratīvos naudas sodus ir piemērojis 49 Rīgas domes un "Rīgas satiksmes" amatpersonām, lielākā daļa no kurām gan biroja lēmumu pārsūdzējušas tiesā.
10.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība aizņemsies 63 474 eiro, lai dabas liegumos un kāpās ierīkotu novērošanas kameras, trešdien nolēma Rīgas dome.
27.apr 2022 Portāls nra.lv
No šā gada 1.septembra Rīgā daļai vecāku par bērna pusdienām izglītības iestādē nāksies piemaksāt 1-2 eiro dienā, kamēr daļai bērnu tiks saglabātas brīvpusdienas, trešdien ar 33 balsīm "par" un 16 balsīm "pret" nolēma Rīgas dome.
27.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas pašvaldība nav atļāvusi nevienu no pieteiktajiem pasākumiem 9.maijā pie tā dēvētā Uzvaras pieminekļa Pārdaugavā, noskaidroja Rīgas domē.
27.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome šodien nolēma vērsties Satversmes tiesā saistībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) lēmumu apturēt Rīgas pilsētas attīstības plānu.
4.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šodien plkst.8.30 sasaukta Rīgas domes sēdē, kurā tiks lemts par vēršanos Satversmes tiesā saistībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) lēmumu apturēt Rīgas pilsētas attīstības plānu.
4.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA