Krājbankas krahs

24.aug 2021
Nesen kļuva zināms, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa krimināllietā par piesavināšanos lielā apmērā atzinusi par vainīgiem bijušo AS "Latvijas Krājbankas" prezidentu Ivaru Priedīti un bankas līdzīpašnieku Vladimiru Antonovu, sodot viņus ar brīvības atņemšanu un mantas konfiskāciju. Maestro Raimonds Pauls, kas bankā zaudēja teju miljonu eiro, proti, no noguldītajiem vairāk nekā 700 00 latu viņam atdeva vien desmito daļu, Edgara Orlova materiālā "Mans Krājbankas miljons ir zaudēts!" komentē tiesas spriedumu.
 
19.aug 2021
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa krimināllietā par piesavināšanos lielā apmērā atzinusi par vainīgiem bijušo AS "Latvijas Krājbankas" prezidentu Ivaru Priedīti un bankas līdzīpašnieku Vladimiru Antonovu, sodot viņus ar brīvības atņemšanu un mantas konfiskāciju, aģentūru LETA informēja Tiesu administrācijā.
 
3.mai 2020
No Saeimas budžeta komisijas vadītāja Mārtiņa Bondara (A/P) un citiem bijušajiem “Krājbankas” valdes locekļiem tiek piedzīti 15,4 miljoni eiro, jo ar viņu atbalstu 2008.gadā tika izsniegti kredīti ar bankas īpašnieku Vladimiru Antonovu saistītām personām, kuru dotās ķīlas nebija tika vērtīgas kā tika iegrāmatotas, šovakar vēsta LTV raidījums “de facto”.
 
29.apr 2020
Saistībā ar spriedumu civillietā pret politiķi Mārtiņu Bondaru (AP) būtu nepieciešama diskusija gan par politisko atbildību šādā situācijā, gan plašākā kontekstā, šādu viedokli  pauda "KPV LV" Saeimas frakcijas priekšsēdētājas Atis Zakatistovs.
 
28.apr 2020
Augstākās tiesas (Senāta) Civillietu departaments ir atteicies ierosināt kasācijas tiesvedību par Rīgas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru apmierināta administratora "KPMG Baltics" prasība pret bijušajiem Latvijas Krājbankas valdes locekļiem par 15 366 981 eiro solidāru piedziņu, pavēstīja Senāta pārstāve Rasma Zvejniece.
 
14.jun 2019
Likvidējamajā "Latvijas krājbankā" garantētos noguldījumus nav izņēmuši 92 014 klienti kopumā 6,1 miljona eiro apmērā, ziņo Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK).
 
30.nov 2018
Rīgas apgabaltiesā izskatāmajā civillietā par 15 miljonu eiro solidāru piedziņu no bijušajiem "Latvijas krājbankas" valdes locekļiem, starp kuriem ir arī tagadējais Saeimas Budžeta komisijas vadītājs Mārtiņš Bondars (AP), šodien savu debašu šodien nolasīja prasītāji, kā arī debašu runas lasīšanu sāks atbildētāji, kuriem, pēc pašu teiktā, šis process aizņems vismaz divas tiesas sēdes.
 
2.nov 2018
Šodien civillietā par 15 miljonu eiro piedziņu no bijušajiem "Latvijas krājbankas" valdes locekļiem prasītāji SIA "KPMG Baltics" beidza atbildēt uz atbildētāju uzdotajiem jautājumiem.
 
15.aug 2017
2017.gada jūnijā slēgtā tiesas sēdē Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piesprieda piedzīt zaudējumus vairāku miljonu apmērā no septiņiem bijušajiem "Latvijas Krājbankas" valdes locekļiem. Viņu vidū ir arī bijušais bankas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars, kurš sarunā ar žurnālu "Privātā dzīve" atklāti pastāstījis par izskanējušo skandālu.
 
3.aug 2017
Grēkāžu lomas bijušajiem Latvijas Krājbankas (LK) prezidentiem Mārtiņam Bondaram un Ivaram Priedītim uzkrautas tāpēc, ka Latvijas valsts nevar un nedrīkst vajāt bijušo bankas īpašnieku Vladimiru Antonovu.
 
1.aug 2017
Izputējušās Latvijas Krājbankas (LK) atstāto parādu segšanai nauda aizvietota ar pēdējā laikā ļoti aktīvā politiķa Mārtiņa Bondara tēlu.
 
28.jun 2017
Civillietā par solidāru 15 miljonu eiro piedziņu no septiņiem bijušajiem "Latvijas krājbankas" valdes locekļiem Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā atbildētāju vidū ir arī Mārtiņš Bondars.
 
9.jun 2017
Pagājušajā nedēļā, 2.jūnijā, prokuratūra tiesai nosūtījusi krimināllietu par "Latvijas Krājbankas" ("Krājbanka") finanšu līdzekļu 90 miljonu eiro apmērā piesavināšanos.
 
7.apr 2017
Viļņas apgabaltiesa piektdien arestējusi bijušo "Latvijas Krājbankas" un "Snoras" īpašnieku Vladimira Antonova un Raimunda Baranauska līdzekļus un kontus Šveices bankās.
 
23.mar 2017
Par bankrotējušās "Latvijas Krājbankas" maksātnespējas procesa dīvainībām un nelikumībām tiek baumots jau piecus gadus, taču šobrīd Ekonomikas policija ir oficiāli atzinusi, ka nobeigumam tuvojas izmeklēšana krimināllietā par plaša mēroga nelikumībām maksātnespējas procesā, ko administrē kompānija "KPMG Baltics".
 
11.jan 2017
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien līdz 24.maijam atlika tā dēvētās "Latvijas Krājbankas" ("Krājbanka") krimināllietas skatīšanu.
 
21.jun 2016
Latvijas Krājbankas likvidācijā tuvojas situācija, kad bankas līdzekļu atgūšana nevis samazinās, bet palielinās bankas parādus.
 
4.apr 2016
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien plkst.10 turpinās izskatīt tā dēvēto "Latvijas Krājbankas" ("Krājbanka") krimināllietu.
 
17.mar 2016
Likvidējamās AS "Latvijas Krājbanka" un tās meitasuzņēmumu SIA "Atlantijas nami" un SIA "Krājinvestīcijas" prasījuma tiesību pret debitoriem izsole šodien noritēja veiksmīgi.
 
6.okt 2015
Iztiesāšanai tuvojas Latvijas Krājbankas lieta, jo Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētā prokuratūra nolēmusi sākt kriminālvajāšanu par iespējamu līdzekļu piesavināšanos tā dēvētajā Latvijas Krājbankas pamata krimināllietā.