Sestdiena, 20.aprīlis

redeem Mirta, Ziedīte

arrow_downwardKrājbankas krahs

Bijušo AS "Latvijas Krājbankas" prezidenta Ivara Priedīša un bankas līdzīpašnieka Vladimirsa Antonova krimināllietu, Rīgas apgabaltiesa turpinās skatīt 2023.gada 7.martā plkst.10, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
18.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Nesen kļuva zināms, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa krimināllietā par piesavināšanos lielā apmērā atzinusi par vainīgiem bijušo AS "Latvijas Krājbankas" prezidentu Ivaru Priedīti un bankas līdzīpašnieku Vladimiru Antonovu, sodot viņus ar brīvības atņemšanu un mantas konfiskāciju. Maestro Raimonds Pauls, kas bankā zaudēja teju miljonu eiro, proti, no noguldītajiem vairāk nekā 700 00 latu viņam atdeva vien desmito daļu, Edgara Orlova materiālā "Mans Krājbankas miljons ir zaudēts!" komentē tiesas spriedumu.
24.aug 2021 tautaruna.lv
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa krimināllietā par piesavināšanos lielā apmērā atzinusi par vainīgiem bijušo AS "Latvijas Krājbankas" prezidentu Ivaru Priedīti un bankas līdzīpašnieku Vladimiru Antonovu, sodot viņus ar brīvības atņemšanu un mantas konfiskāciju, aģentūru LETA informēja Tiesu administrācijā.
19.aug 2021 Ziņu aģentūra LETA
No Saeimas budžeta komisijas vadītāja Mārtiņa Bondara (A/P) un citiem bijušajiem “Krājbankas” valdes locekļiem tiek piedzīti 15,4 miljoni eiro, jo ar viņu atbalstu 2008.gadā tika izsniegti kredīti ar bankas īpašnieku Vladimiru Antonovu saistītām personām, kuru dotās ķīlas nebija tika vērtīgas kā tika iegrāmatotas, šovakar vēsta LTV raidījums “de facto”.
3.mai 2020 Portāls nra.lv
Saistībā ar spriedumu civillietā pret politiķi Mārtiņu Bondaru (AP) būtu nepieciešama diskusija gan par politisko atbildību šādā situācijā, gan plašākā kontekstā, šādu viedokli  pauda "KPV LV" Saeimas frakcijas priekšsēdētājas Atis Zakatistovs.
29.apr 2020 Ziņu aģentūra LETA
Augstākās tiesas (Senāta) Civillietu departaments ir atteicies ierosināt kasācijas tiesvedību par Rīgas apgabaltiesas spriedumu, ar kuru apmierināta administratora "KPMG Baltics" prasība pret bijušajiem Latvijas Krājbankas valdes locekļiem par 15 366 981 eiro solidāru piedziņu, pavēstīja Senāta pārstāve Rasma Zvejniece.
28.apr 2020 Ziņu aģentūra LETA
Likvidējamajā "Latvijas krājbankā" garantētos noguldījumus nav izņēmuši 92 014 klienti kopumā 6,1 miljona eiro apmērā, ziņo Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK).
14.jun 2019 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas apgabaltiesā izskatāmajā civillietā par 15 miljonu eiro solidāru piedziņu no bijušajiem "Latvijas krājbankas" valdes locekļiem, starp kuriem ir arī tagadējais Saeimas Budžeta komisijas vadītājs Mārtiņš Bondars (AP), šodien savu debašu šodien nolasīja prasītāji, kā arī debašu runas lasīšanu sāks atbildētāji, kuriem, pēc pašu teiktā, šis process aizņems vismaz divas tiesas sēdes.
30.nov 2018 Ziņu aģentūra LETA
Šodien civillietā par 15 miljonu eiro piedziņu no bijušajiem "Latvijas krājbankas" valdes locekļiem prasītāji SIA "KPMG Baltics" beidza atbildēt uz atbildētāju uzdotajiem jautājumiem.
2.nov 2018 Ziņu aģentūra LETA
2017.gada jūnijā slēgtā tiesas sēdē Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piesprieda piedzīt zaudējumus vairāku miljonu apmērā no septiņiem bijušajiem "Latvijas Krājbankas" valdes locekļiem. Viņu vidū ir arī bijušais bankas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars, kurš sarunā ar žurnālu "Privātā dzīve" atklāti pastāstījis par izskanējušo skandālu.
15.aug 2017 Portāls nra.lv
Grēkāžu lomas bijušajiem Latvijas Krājbankas (LK) prezidentiem Mārtiņam Bondaram un Ivaram Priedītim uzkrautas tāpēc, ka Latvijas valsts nevar un nedrīkst vajāt bijušo bankas īpašnieku Vladimiru Antonovu.
3.aug 2017 Arnis Kluinis
Izputējušās Latvijas Krājbankas (LK) atstāto parādu segšanai nauda aizvietota ar pēdējā laikā ļoti aktīvā politiķa Mārtiņa Bondara tēlu.
1.aug 2017 Arnis Kluinis
Civillietā par solidāru 15 miljonu eiro piedziņu no septiņiem bijušajiem "Latvijas krājbankas" valdes locekļiem Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā atbildētāju vidū ir arī Mārtiņš Bondars.
28.jun 2017 Ziņu aģentūra LETA
Pagājušajā nedēļā, 2.jūnijā, prokuratūra tiesai nosūtījusi krimināllietu par "Latvijas Krājbankas" ("Krājbanka") finanšu līdzekļu 90 miljonu eiro apmērā piesavināšanos.
9.jun 2017 Ziņu aģentūra LETA
Viļņas apgabaltiesa piektdien arestējusi bijušo "Latvijas Krājbankas" un "Snoras" īpašnieku Vladimira Antonova un Raimunda Baranauska līdzekļus un kontus Šveices bankās.
7.apr 2017 Ziņu aģentūra LETA
Par bankrotējušās "Latvijas Krājbankas" maksātnespējas procesa dīvainībām un nelikumībām tiek baumots jau piecus gadus, taču šobrīd Ekonomikas policija ir oficiāli atzinusi, ka nobeigumam tuvojas izmeklēšana krimināllietā par plaša mēroga nelikumībām maksātnespējas procesā, ko administrē kompānija "KPMG Baltics".
23.mar 2017 Portāls nra.lv
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien līdz 24.maijam atlika tā dēvētās "Latvijas Krājbankas" ("Krājbanka") krimināllietas skatīšanu.
11.jan 2017 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas Krājbankas likvidācijā tuvojas situācija, kad bankas līdzekļu atgūšana nevis samazinās, bet palielinās bankas parādus.
21.jun 2016 Arnis Kluinis
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien plkst.10 turpinās izskatīt tā dēvēto "Latvijas Krājbankas" ("Krājbanka") krimināllietu.
4.apr 2016 Ziņu aģentūra LETA
Likvidējamās AS "Latvijas Krājbanka" un tās meitasuzņēmumu SIA "Atlantijas nami" un SIA "Krājinvestīcijas" prasījuma tiesību pret debitoriem izsole šodien noritēja veiksmīgi.
17.mar 2016 Ziņu aģentūra LETA