Otrdiena, 28.novembris

redeem Olita, Rita, Vita

arrow_downwardLieldienas gaidot

Aizvadītās brīvdienas bijušas visai saspringtas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka vietnieks Arturs Smilga.
11.apr Ziņu aģentūra LETA
Rīgas arhidiecēzes bīskaps Rinalds Grants, Lieldienās uzrunājot ticīgos, aicina ikdienas gaitas sākt ar Dievu, jo tā var iemācīties un dzīvot labāk.
9.apr Ziņu aģentūra LETA
Lieldienu rītā pie Daugavas stadiona drūzmējās seno vērtslietu krājēji, kolekciju īpašnieki, antikvāra eksperti, senlietu cienītāji.
9.apr Portāls nra.lv
Saka – Lieldienas ir pavasara saulgriežu svinības. Tāpat saka – Lieldienas nav iedomājamas bez tradīcijām, kas gadu gaitā koptas un lolotas. Tāpēc jautājām vairākām Latvijā zināmām sievietēm, kādas ir viņu Lieldienu paražas un atziņas.
9.apr Lauma Ozola
Uzzini, kādi Lieldienu pasākumi šodien, 9. aprīlī, notiks Rīgā.
9.apr Ziņu aģentūra LETA
Šodien, 9. aprīlī, tiek atzīmētas Pirmās Lieldienas. Uzziniet, kādi svētku pasākumi šodien notiks!
9.apr Ziņu aģentūra LETA
Lieldienu laikā Jūrmala aicina apmeklēt klasiskās mūzikas koncertus kultūras iestādēs, doties pavasarīgās pastaigās, atklājot līdz šim nepamanīto Jūrmalas ieliņās, un izbaudīt pavasara svētku noskaņas Jūrmalas apkaimēs – Majoros, Kauguros un Buļļuciemā, vēsta Jūrmalas pašvaldība.
8.apr Portāls nra.lv
Ja jūs brokastis ēdat tikai ceļojumos un svētkos, tad šīs receptes būs tieši jums. Manā ēdienkartē brokastis parādās arvien retāk, kaut agrāk tā bija mana mīļākā ēdienreize, kam veltīju visvairāk uzmanības.
8.apr Santa Miķelsone
Pāris dienas pirms Lieldienām virtuālajā telpā sajūsmu izraisīja video, kurā redzams neparasts olu krāsošanas veids, rezultātā iegūstot mirdzošas olas.
7.apr Ilze Šteinfelde
Pamazām  jau tiek ieņemts zemais starts olu krāsošanas maratonam. Čaklākie un apzinīgākie visu gadu ir cītīgi vākuši sīpolu mizas, tādi kā es, kuri visu dara pēdējā brīdī, jau pavisam drīz medīs tantiņas ar sīpolu mizu maisiņiem vietējā tirgū (un maksās par tiem neadekvāti dārgu cenu).
6.apr Letīcija Ozola
Šogad Lieldienās veikalos pieejamās baltās vistu olas tirdzniecības ķēdes importē no Ukrainas, norāda aptaujātie nozares pārstāvji.
6.apr Ziņu aģentūra LETA
Vairāk nekā puse jeb 54% Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 65 gadiem Lieldienās plāno krāsot olas, liecina pētījumu kompānijas "Kantar" marta beigās veiktā aptauja.
6.apr Ziņu aģentūra LETA
Kristīgajā tradīcijā Lieldienas simbolizē Kristus augšāmcelšanos no mirušajiem un uzvaru pār nāvi. Lieldienu gaidīšanas laiks parasti iesākas ar gavēni. Un kristiešiem šie ir vieni no nozīmīgākajiem gada svētkiem.
5.apr Letīcija Ozola
Gaidot Lieldienas, māja jau pamazām tiek izrotāta ar pūpoliem, pavasara ziedu kompozīcijām, Lieldienu dekoriem. Lieldienu brīvdienās mēs gatavojamies pārsteigt ģimeni un viesus ar īpašu pavasara galda klājumu, kas rotās svētku brokastu vai pusdienu galdu.
4.apr Elena Uldrika
Lieldienu galds nav iedomājams bez pashas jeb Lieldienu saldā siera. Maiga, gaisīga, pati kūst uz mēles…. Jā, tieši tāda ir šī pasha. Vienaldzīgo pavisam noteikti nebūs. Pagatavo vairāk, jo šis kārums no galda pazūd ātri.
2.apr Māra Ziemele
Rezervēto ceļojumu skaits Lieldienu brīvdienām šogad salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir pieaudzis par apmēram 20%, aģentūrai LETA atzina aptaujātajos nozares uzņēmumos.
18.mar Ziņu aģentūra LETA
Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs Kristus augšāmcelšanās svētku vēstījumā aicina ar kristīgās sirds siltumu sildīt cietušos bēgļus no Ukrainas.
24.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šodien Latvijā tiek atzīmētas pareizticīgo un vecticībnieku Lieldienas.
24.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien, Otrajās Lieldienās, mākoņi daļēji pārklās Latvijas debesis, bet nav gaidāmi nokrišņi.
18.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Kad Lieldienu kaujas izcīnītas, Otrajās Lieldienās brokastīs var pasniegt olu zvēriņus, kas īpaši iepriecinās pašus mazākos mājiniekus. Lūk, divas idejas peles un eža izveidošanai.
17.apr 2022 LifeHacks.lv