Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

arrow_downwardIdejas rudenīgas noskaņas radīšanai

Pagatavojiet gardu un sildošu ābolu dzērienu vēsajām rudens dienām!
18.nov 2023 LifeHacks.lv
Gaidot 18. novembri, pagatavojiet svētkiem par godu gardu dzērveņu kūku!
15.nov 2023 LifeHacks.lv
Garas pastaigas, riteņbraukšana, nūjošana, skriešana vai pat lapu grābšana  – tie ir vien daži no fizisko aktivitāšu piemēriem, kas palīdz uzturēt veselību un ķermeni labā formā. Tomēr eksperte, farmaceite Laila Zālīte atgādina – tāpat kā ikdienas garderobe mainās līdzi gadalaikiem, arī sporta apģērbam, pat nemainot pašu aktivitātes veidu, jāmainās līdz ar laikapstākļiem, un dalās ieteikumos, kā rūpēties par veselību un nesaslimt.
13.nov 2023 LifeHacks.lv
Krāsainajām koku lapām, kuras priecē mūs rudenī, var rast daudz un dažādus radošus pielietojumus. Viens no tiem - auduma krāsošana. Izrādās, ka ar koku lapām var nokrāsot baltu audumu, izmēģiniet to ar baltu T-kreklu!
8.nov 2023 LifeHacks.lv
Tuvojoties gada vēsākajam laikam, nereti ir vēlme celt galdā ko īpaši siltu un gardu, atbilstoši sezonalitātei. Tam izcili piemērotas rudens krāšņākās ogas – ķirbji. Šefpavārs Raimonds Zommers dalās ātri un viegli pagatavojamā ķirbju krēmzupas receptē, ar ko iepriecināt gan sevi, gan savus mīļos.
7.nov 2023 LifeHacks.lv
Rudenim piestāv ķirbji un ne tikai tāpēc, ka 31. oktobrī tiek svinēts Halovīns. Ķirbjiem, bez tā grebšanas un mājas dekorēšanas, var rast daudz un dažādus gardus pielietojumus. Tomēr vienalga, kā plānojat izmantot ķirbi, vienmēr paliek pāri tā biezumi, kurus izmetam laukā. Izrādās, ka no ķirbja biezumiem var pagatavot sejas masku!
31.okt 2023 LifeHacks.lv
Rudens nav iedomājams bez skaistām, krāsainām lapām. Ja vēlaties "ienest" savās mājās patīkami krāsaino rudens sajūtu, pagatavojiet glītu dekoru no mākslīgajām lapām!
29.okt 2023 LifeHacks.lv
Lai drēgnajā laikā mājās "ienestu" mājīgumu, mēs dedzinām sveces. Izveidojiet skaistu, aromātisku svečturi no āboliem, lapām un kanēļa!
24.okt 2023 LifeHacks.lv
Jau kādu laiku aiz loga ir vērojams rudens. Arvien biežāk ikdiena tiek pavadīta mājās, tāpēc ir svarīgi parūpēties par patīkamu un mājīgu atmosfēru. Šeit lieti noderēs īpašas rudens smaržas "ienešana" mājās.
23.okt 2023 LifeHacks.lv
Ēst, lai dzīvotu, nevis dzīvot, lai ēstu! Kuram gan atliek laika domāt par ēdienu, ja dzīvē ir daudz citu aizraujošu lietu, kurām ar diennakts stundām nepietiek? Tā mēdz gadīties arī dziedātājai Patrishai, kura ikdienā lielākoties iztiek ar retām ēdienreizēm un mazām porcijām.
21.okt 2023 LifeHacks.lv
Garda un imunitāti stiprinoša tēja! Tās pagatavošana aizņems vien piecas līdz 10 minūtes!
16.okt 2023 LifeHacks.lv
Rudens viltīgie laikapstākļi, kad saulainas dienas mijas ar lietu un stipru vēju, nereti iet roku rokā ar saaukstēšanos, tāpēc ir būtiski izprast, kādi apstākļi un līdzekļi stiprina imūnsistēmu, kā arī, kādi paradumi to var negatīvi ietekmēt. Lai sagatavotos gada aukstākajam laikam, kā arī periodam, kad ir lielāks risks sevi pakļaut dažādām vīrusu saslimšanām, farmaceite Zane Melberga dalās ar padomiem, kā visefektīvāk uzņemt vitamīnus rudenī, kā arī, kas noteikti jāņem vērā vīrusu sezonā.
13.okt 2023 LifeHacks.lv
"Pumpkin spice latte" latviskojot nozīmētu ķirbju latte. Šis dzēriens otrpus okeānam iemantojis lielu popularitāti. Iestājoties rudenīgiem laika apstākļiem, šī kafija ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa daudziem. Arī Eiropā šis kafijas veids kļūst arvien populārāks un iecienītāks.
12.okt 2023 LifeHacks.lv
Gada vēsajos mēnešos sportojot ārā cilvēks lieliski norūdās, tas palīdz ķermenim būt noturīgākam pret gaisa temperatūras izmaiņām un stiprina imunitāti ilgtermiņā. Lai arī svaigs gaiss un sports ir vitāli nozīmīgs cilvēka veselībai, mainoties sezonām, ir svarīgi pievērst uzmanību piemērotam apģērbam, uzturam un citām niansēm, kas var būtiski ietekmēt labsajūtu kā sportošanas laikā, tā pēc tās. Lai kustības rezultētos panākumos un veselība uzlabotos, uztura un fitnesa trenere Madara Meiere dalās padomos, kam sekot līdzi, uzsākot treniņus brīvā dabā tieši rudens sezonā.
12.okt 2023 LifeHacks.lv
Daudzviet pasaulē rudens saistāms ne tikai ar krāsainām lapām, dzestro gaisu un sveču gaismu, bet arī ar ķirbjiem.
11.okt 2023 LifeHacks.lv
Rudens ir krāsu ziņā neparasts gadalaiks – vien pāris mēnešos iespējams piedzīvot pāreju no zaļā uz pelēko caur visu toņu zeltainajiem, rūsganajiem un sarkanīgajiem. Arī cilvēku dzīves telpā parādās siltākas segas un džemperi, sveces un tējas tases, un citi tumšiem, gariem vakariem piestāvoši aksesuāri. “Bonava Latvija” eksperti apkopojuši pasaules dizaineru ieteikumus, kā šogad rudeni stilīgi un mūsdienīgi ienest savā mājoklī.
11.okt 2023 LifeHacks.lv
Brīvdienās palutini sevi ar patīkamu skaistumkopšanas procedūru, lai jaunajā darba nedēļa ieietu ar skaistu un mirdzošu ādu.
7.okt 2023 LifeHacks.lv
Rudens ir klāt. Šobrīd par to vēsta arī laikapstākļi aiz loga. Siltajam laikam lēnam atkāpjoties, laiks noskaņoties rudenīgām vēsmām. Laiks mainīt ne tikai garderobi, bet arī dažādus skaistumkopšanas līdzekļus. Iesakām palutināt savu sejas ādu ar rudenim atbilstošu masku!
5.okt 2023 LifeHacks.lv
Šo konfekšu pagatavošanai būs nepieciešamas vien dažas sastāvdaļas un aptuveni stunda laika!
4.okt 2023 LifeHacks.lv
Šis ir pavisam vienkāršs triks, kā piešķirt vienmuļajam, baltajam galdautam krāsainus akcentus!
11.nov 2022 LifeHacks.lv