Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_downwardIdejas rudenīgas noskaņas radīšanai

Mūsdienu steidzīgā dzīves ritma dēļ un laika taupīšanas nolūkos izlaistas pusdienas nav retums. Noslogoto profesiju pārstāvji mēdz atrunāties, ka lielā darba apjoma dēļ pusdienu ieturēšanai vienkārši nav laika. Tomēr pilnvērtīga pusdienu maltīte palīdz optimizēt intelektuālās spējas atlikušās darba dienas laikā, kā arī regulēt enerģiju un cukura līmeni asinīs.
10.nov 2022 LifeHacks.lv
Pagatavojiet ierasto kakao dzērienu jaunās garšās - pievienojiet tam klāt karameli un sāli.
6.nov 2022 LifeHacks.lv
Šis ir ābolu laiks! Tāpēc piedāvājam jums izmēģināt pavisam jaunu recepti - ābolu virtuļus.
2.nov 2022 LifeHacks.lv
Galda klājums svinībās var būt tikpat svarīgs, cik pasniegtais ēdiens. Ieviesiet rudens noskaņas savā galda klājumā un izveidojiet salvešu turētāju jeb gredzenu.
1.nov 2022 LifeHacks.lv
Kad dabā vēl ir pieejamas krāsainās lapas, ir laiks, lai izveidotu skaistu rudens dekorāciju jeb vainagu rudenīgās noskaņās!
31.okt 2022 LifeHacks.lv
Drīzumā zemi klās krāsainas lapas. Tās ne tikai var izmantot dažādu radošu darbu pagatavošanā, bet arī istabas augu mēslošanā.
2.okt 2022 LifeHacks.lv
Rudenim piestāv āboli un ķirbji! Slaveni šefpavāri dalās ar savām iecienītākajām rudens receptēm. Izmēģiniet, būs gardi!
30.sep 2022 LifeHacks.lv
Iestājoties rudenim, laiks aiz loga paliek arvien drēgnāks un drūmāks. Pēc spilgtās un krāšņās vasaras nomācošais rudens bieži vien atspoguļojas arī mūsu garastāvokļos. Mēs kļūstam apātiski, piedzīvojam garastāvokļa svārstības un spēku izsīkumu. Rudens depresija nav nekas jauns, bet kā no tās izvairīties? Eksperti sniedz astoņus ieteikumus, ko darīt, lai izvairītos no sezonālās depresijas
21.sep 2022 LifeHacks.lv
Šis siltais dzēriens, kura zeltaino krāsu radīs kurkuma, būs izcils sabiedrotais vēsajos un tumšajos rudens vakaros.
9.nov 2021 LifeHacks.lv
Joprojām tādi svētki kā Halovīns un Valentīndiena raisa plašas diskusijas, vai tos būtu jāsvin arī Latvijā, ja savu svētku jau gana.
31.okt 2021 LifeHacks.lv
Izmanto nokritušās koku lapas lietderīgi. Izveido skaistu apdruku galdautam vai galda salvetēm, kas lieti noderēs rudens svinībām. Tas ir pavisam vienkārši!
19.okt 2021 LifeHacks.lv
Lai uzturētu labu veselību, ikdienā nepieciešams uzņemt dažādus vitamīnus, minerālvielas. Tas ir īpaši svarīgi aukstajos gadalaikos. Šie četri vitamīni ir īpaši svarīgi veselībai rudens sezonā!
15.okt 2021 LifeHacks.lv
Uztura speciāliste Anna Nikolskaja sociālajā vietnē Instagram nosaukusi trīs būtiskākos produktus, kas jāuzņem rudenī.
11.okt 2021 LifeHacks.lv
Ziemas laikā mūsu plauktos mēdz gozēties sniega bumbas, kuras sakratot, vērojam sniega virpuli. Taču šādu bumbu iespējams radīt arī rudens noskaņai.
29.sep 2020 LifeHacks.lv
Mārtiņdiena ir seni latviešu svētki, kas iezīmē apkūlības un ziemas sagaidīšanu. 10. novembris pēc saules kalendāra ir vidus starp rudens saulgriežiem (Miķeļiem) un ziemas saulgriežiem (Ziemassvētkiem). Ielūkosimies senču pūra lādē, lai ar ticējumu palīdzību zinātu, kā šie svētki godam svinami.
10.nov 2019 Baiba Puriņa
Mārtiņdiena iezīmē rudens beigas un ziemas sākšanos. Šis ir laiks, kad jāpabeidz visi ražas darbi un jāgatavojas ziemai. Paražas vēsta, ka galdā šajā dienā liekams Mārtiņa gailis. Izmēģini šo pildītās vistas recepti savam Mārtiņdienas mielastam.
8.nov 2019 LifeHacks.lv
Tēja spēj mūs pārsteigt ne tikai ar garšu un veselīgo īpašību bagātību. Izrādās, ka tēju un tās lapas var izmantot vēl daudzos neparastos veidos. Apskatīsim kādos!
4.nov 2019 Baiba Puriņa
Ķirbjus var ne tikai ēst un no tiem grebt laternas, bet arī taisīt saldējumu, sejas maskas, ķermeņa skrubjus un pat galda vāzes.
3.nov 2019 Baiba Puriņa
Šie aizokeāna svētki mērķtiecīgi sāk ieņemt savu vietu arī mūsu platuma grādos. Lai gan viedoklis par to svinēšanu ir neviennozīmīgs, nevar noliegt, ka, piemēram, ķirbju grebšana vai pārģērbšanās ir lieliski izklaides veidi, kas jo vairāk iepriecina bērnus. Iedvesmosim jūs ar 5 radošām idejām, kā sagatavot ķirbi Halovīna svētkiem.
31.okt 2019 LifeHacks.lv
Mār­rut­kus iz­man­to, lai uz­la­bo­tu ape­tī­ti, nor­ma­li­zē­tu gre­mo­ša­nas trak­ta dar­bī­bu, mārrutki palīdz arī tad, ja no­māc zo­bu sā­pes. Izrādās, ka mārrutka dziednieciskās spējas ar to vien nebeidzas.
28.okt 2019 Baiba Puriņa