Svētdiena, 14.aprīlis

redeem Gudrīte, Strauja

arrow_downwardAr Latviju sirdī

Šodien atzīmējam 4. maija jeb Baltā galdauta svētkus, kad galds tiks rotāts ar baltu galdautu un uz tā celti gardi, latviešu virtuves ēdieni. Lai viss būtu nevainojami, iesakām pavisam vienkāršu veidu, kā mazāk nekā minūtes laikā uzspodrināt, padarīt spožas stikla glāzes. Kā arī sniedzam padomus, kā ar etiķa un sodas palīdzību notīrīt galda piederumus.
4.mai 2019 LifeHacks.lv
4.maija Baltā galdauta svētkus var nosvinēt jo īpaši gardi, pagatavojot visbaltāko kokosriekstu kūku.
4.mai 2019 Viktorija Gabrjuna
Vai tu jau esi atklājis grilēšanas sezonu? Ja vēl nav sanācis, tad Līgo dienā vai Jāņos ir īstais brīdis, lai kopā ar tuviniekiem uzceptu gardu gaļu un malkotu atspirdzinošus dzērienus. Taču, lai gaļa sanāktu maiga un sulīga, portāls gardedis.lv iesaka ņemt vērā pāris būtiskus padomus.
3.mai 2019 LifeHacks.lv
Maija pirmā nedēļa tiks aizvadīta svētku zīmē, kad neizpaliks ne kopīga, ģimeniska galda klāšana un līksmošana, godinot Latviju, ne sadziedāšanās, ne sadancošanās, ne seno tradīciju godā celšana. Šajā zīmīgajā laikā Linda Mazure, kulinārā bloga «Vīnotava" autore svētku galdu iesaka papildināt ar gardu kazas siera kūku. 
2.mai 2019 LifeHacks.lv
Sulīgi izcepta gaļa, zivs vai dārzeņi ir katra grilētāja lepnums, un Santa Maria BBQ skolā apkopoti daudzi knifi, lai pie grila pavadītais laiks tiešām sniegtu gandarījumu un gardu maltīti, atsaucoties uz portālu gardedis.lv, iesaka jaunais un talantīgais pavārs Haralds Saušs.
1.mai 2019 LifeHacks.lv
photo_camera
Augļus nomazgā, nomizo, sagriež gabaliņos un apviļā izkausētā šokolādē - tieši tik vienkārši ir uztaisīt gardu našķi, kurš patiks ikvienam kārumniekam. Palutini savas garšas kārpiņas un ķeries tik klāt!
30.apr 2019 Beāte Purmale
Cēzara salāti ir pagatavojami daudz dažādās variācijās. Vieni tos papildina ar vistas fileju vai cāļa krūtiņu, citi tiem pievieno arī tītara gaļu, garneles, bekonu, šķiņķi un pat tunci. Nolēmām pagatavot Cēzara salātus ar vistas fileju, kuros baudāmas paštaisītās mērcītes garšas nianses.
27.apr 2019 Beāte Purmale
Pavisam drīz svinēsim Līgo svētkus un Jāņus kuplā ģimenes lokā. Lai svinības varētu nesteidzīgi baudīt pie dabas krūts, cepot šašliku un baudot tā garšu, portāls gardedis.lv piedāvā sešus veidus, kā iespējams iemarinēt vistas gaļu. Lai izdevušies svētki!
26.apr 2019 LifeHacks.lv
Drīz visā Latvijā tiks atzīmēti gan Līgo svētki, gan Jāņi. Ja lustēties grasies kuplā gimenes un radu lokā, un svētku galdam būs nepieciešams pagatavot daudz ēdienu, nepiemirsti, ka grilēt var ne tikai gaļu, bet arī citus ēdienus, par kuriem pat iepriekš varbūt nebūsi iedomājies. Ieskaties tablespoon.com apkopotajās idejās un iedvesmojies!
25.apr 2019 Beāte Purmale
Maija svētku brīvdienas vairs nav aiz kalniem! Tad noteikti gribēsies doties zaļumos un kopā ar ģimeni atpūsties pie dabas krūts. Lai svētku pikniks būtu izdevies, jau iepriekš jāpadomā par ēdieniem un dzērieniem, kurus ņemt līdzi. Iedvesmojies no mūsu sagatavotajiem padomiem un padari svētkus patīkamus gan sev, gan citiem!
24.apr 2019 Beāte Purmale
Drīz svinēsim 4. maiju jeb Baltā galdauta svētkus, kad uz galda tradicionāli tiks klāts balts galdauts un izkārtoti dažādi latviešu virtuves ēdieni. Taču, ja nākas atskārst, ka izvēlētais lina galdauts vairs nav tik nevainojami balts kā iepriekš, bet ir sadzeltējis, ķeries klāt efektīvai metodei, kura aprakstīta mājaslapā onegoodthingbyjillee.com, un atbrīvojies no traipiem! Lai izdevušies svētki!
23.apr 2019 Beāte Purmale
Maija svētku garās brīvdienas ir īstais laiks piknikam ar draugiem vai ģimeni. Siltajos pavasara rītos ar īpašu baudu nogaršosim arī kādu jaunu variāciju par labi zināmām lietām - auksto kafiju, avokado smūtiju vai kādu veselīgu kokteili. Ja esi paredzējis brīvdienas baudīt pavasarīgos saules staros un brīvā dabā vai dārza ballītē, aicinām ierastā alus vai rūpnieciski ražoto alkoholisko kokteiļu vietā sevi palutināt ar oriģināliem un viegliem dzērieniem.
20.apr 2019 LifeHacks.lv
Maija svētku brīvdienās plāno uzņemt viesus, bet nevari izvēlēties piemērotāko auduma salvešu locīšanas metodi, kas piedienētu galda klājumam un izskatītos skaisti, visai neparasti? Negribi vienkārši uzlikt salveti uz šķīvja, bet īpaši noformēt? Tādā gadījumā esi atvēris īsto rakstu! Te atradīsi dažādus veidus, kā iespējams salocīt auduma salveti, lai tā priecētu acis, galda klājums būtu nevainojams. Lai izdevušies svētki!
6.jan 2019 Beāte Purmale
Lai Neatkarības atjaunošanas svētkus šogad padarītu garākus, darbadiena no 5. maija pārcelta uz 13. maiju. Savukārt nākamgad uz darbu būs jādodas 21. aprīļa sestdienā, lai iegūtu brīvu pirmdienu – 30. aprīli. Tad Darba svētkus varēs svinēt četras dienas.
26.apr 2017 Ilze Šteinfelde
Saskaņā ar valdības pagājušajā gadā pieņemto lēmumu, šogad no valsts budžeta finansējamās valsts pārvaldes iestādēs pirmdienu, 30.aprīli, pārcels uz sestdienu, 28.aprīli, atgādina Labklājības ministrija (LM).
12.apr 2012 Portāls nra.lv