Es mīlu Latviju

18.nov 2023
Latvijas Nacionālajā teātrī notiek Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienai veltīts svētku koncerts, kurā skanēs mūzika no latviešu spēlfilmām
18.nov 2023
Arhibīskapa Zbigņeva Stankeviča uzruna svētku dievkalpojumā:
18.nov 2023
Daudz laimes, Latvija, dzimšanas dienā!
18.nov 2023
Pāri visam ir jāstiprina mūsu tautas kopība un ticība Latvijai, šodien Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienai veltītajā militārajā parādē 11.novembra krastmalā teica Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
18.nov 2023
Viesturs Silenieks mikroblogošanas vietnē "X" dalījies ar aizkustinošu video - virs Ukrainas ar dronu šodien pacelts Latvijas karogs.
18.nov 2023
Ir vajadzīgs atjaunots redzējums par to, ko nozīmē būt Latvijas pilsonim, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas mājaslapā publicētajās pārdomās Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā pauž arhibīskaps Jānis Vanags.
18.nov 2023
Ikvienam parlamenta deputātam ir jāveicina pilsoniskās sabiedrības iesaiste un dialogs, tādējādi vairojot savstarpējo uzticēšanos, šodien Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā Saeimas sēdē uzrunā teica Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (ZZS).
18.nov 2023
Talsu novadā tapis īpašs video apsveikums Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienā, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Linards Āboltiņš.
18.nov 2023
Brīvība un demokrātija nav Dieva dota, mūsu senčiem tā bija jāizcīna, bet šodien mums par to jāturpina iestāties, sacīja ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš (JV), Latvijas proklamēšanas 105.gadadienas priekšvakarā Mazajā Ģildē rīkojot tradicionālo svinīgo pieņemšanu.
18.nov 2023
Tā vietā, lai plānotu varoņdarbus, vajag ik dienu paveikt vismaz vienu labu lietu ģimenei, Rīgai, Latvijai, šodien Rīgas domes svinīgajā ārkārtas domes sēdē aicināja Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis (JV).
18.nov 2023
Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) valsts svētkos aicina Latvijas iedzīvotājus likt lietā savu drosmi un uzdrīkstešanos.
18.nov 2023
Šodien tiek svinēta Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadiena.
17.nov 2023
Šonedēļ valsts augstākajos sakaru torņos ir pacelti valsts karogi un, ja laikapstākļi ļaus, karogi 15 torņos plīvos līdz pat 21.novembrim, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmāk - LVRTC). Valsts un Eiropas Savienībā augstākajā karoga mastā Rīgā, Zaķusalā, karogs tradicionāli tiks pacelts tikai 18.novembra rītā un plīvos vienu dienu, ziņo Vineta Sprugaine, Korporatīvās komunikācijas daļas vadītāja.
26.apr 2020
Ārkārtējās situācijas dēļ šogad Latvijas Neatkarības atjaunošanas 30.gadadienas svētki būs atšķirīgi, tāpēc Latvijas valsts simtgades birojs aicina 4.maiju noskaņu radīt mājās.
8.dec 2019
Mūsu senču zīmēm piedēvētas spējas aizsargāt, piešķirt spēku, veicināt skaistumu un vēl daudz citu īpašību, kuras ir vērts iegaumēt.
18.nov 2019
Svētkos ikviens no mums mēdz sagatavot bagātīgi klātu galdu. Tāpēc pēc svētkiem bieži vien paliekam ar smaguma sajūtu vēderā un nevēlēšanos kustēties. Lai izvairītos no šāda scenārija, noderēs idejas 18. novembra svinēšanai ar gardiem, taču veselīgiem ēdieniem, kas piemēroti arī cilvēkiem ar cukura diabētu.
18.nov 2019
Novembris ir Latvijas valsts svētku mēnesis un sarkanbaltsarkanās krāsas iezīmē šo laiku. Arī svētku mielastu svinīgāku iespējams padarīt, uz galda izvietojot latviskus dekorus. Smelies idejas, kā vienkārši, bet efektīvi noformēt galdu svētkiem.
17.nov 2019
Nav noslēpums, ka mūsu pašmāju ražotāji ir pietiekami radoši un inovatīvi, lai spētu radīt produktus, kas pārsteidz arī ārpus Latvijas robežām. Atradām 6 neparastus produktus, kurus likt uz sava svētku galda.
15.nov 2019
Svētki ir laiks, kad dāmas var atļauties nedaudz spilgtākus un neparastākus grima risinājums, lai izceltos un justos īpaši. Valsts svētki nav izņēmums, tāpēc piedāvājam neparastas idejas, kā izmantot sarkanbaltsarkanos toņus arī savā grimā.
14.nov 2019
Tuvojas Latvijas dzimšanas diena, kad latvieši sēdīsies pie svētku galdiem, lai baudītu svinīgu mielastu. Lai valsts svētku galds kļūtu vēl pievilcīgāks, piedāvājam trīs vienkāršus, bet interesantus veidus, kā salocīt salvetes.