Neparastas idejas valsts svētku grimam sarkanbaltsarkanos toņos

© Ekrānuzņēmums no YouTube/Naomi Jon

Svētki ir laiks, kad dāmas var atļauties nedaudz spilgtākus un neparastākus grima risinājums, lai izceltos un justos īpaši. Valsts svētki nav izņēmums, tāpēc piedāvājam neparastas idejas, kā izmantot sarkanbaltsarkanos toņus arī savā grimā.

1. Elegantais skatiens

Ekrānuzņēmums no YouTube/An Knook

Ar sarkanām acu ēnām un balto acu zīmuli iespējams radīt pievilcīgu acu grimu, kas īpaši valsts svētkos palīdzēs justies svinīgi. Šādi krāsotas acis nepaliks nepamanītas, taču neradīs arī pārspīlēta vakara grima iespaidu.

2. Sarkanā dūmaka

Ekrānuzņēmums no YouTube/Naomi Jon

Ar dažādu toņu sarkanajām un brūnajām acu ēnām, kā arī balto acu zīmuli iespējams panākt dūmakainu skatienu, kas neatstās nevienu vienaldzīgu.

2. Spožā spīduma līnija drosmīgajām

Ekrānuzņēmums no YouTube/ chealseas makeup

Sarkanu acu grimu iespējams papildināt ar spīdumu, ko uzklāj augšējā plakstiņa rievā. Šāds grims noteikti piesaistīs apkārtējo uzmanību un izcels tā nēsātāju citu, piemēram, valsts svētku salūta apmeklētāju vidū.

Mode un stils

Tikpat kā neviena nevēlas novecot, kur nu vēl izskatīties vecāka par saviem gadiem. Tomēr reizēm pavisam nejauši citu acīs sevi varam padarīt vecākas, tas tieši attiecas uz mūsu izvēlēto apģērbu un aksesuāriem. Noskaidrojiet, kādas kļūdas nepieļaut, lai nepadarītu sevi vecāku citu acīs!