Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardPāvesta vizīte

Vatikānā pirmdien sākas atvadīšanās no bijušā pāvesta Benedikta XVI.
2.jan 2023 Ziņu aģentūra LETA
Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks sestdien tradicionālajā Ziemassvētku dienas uzrunā "Urbi et orbi" ("Pilsētai un pasaulei") aicināja izbeigt karu Ukrainā, kuru viņš nodēvēja par bezjēdzīgu.
25.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Katoļu baznīcas galva pāvests Francisks ceturtdien vizītē Bahreinā aicinājis nepārkāpt cilvēktiesības un ievērot ticības brīvības principu.
3.nov 2022 Ziņu aģentūra LETA
Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks otrdien uzsāka trīs dienu vizīti Kazahstānā, viesošanās sākumā paužot aicinājumu uz mieru.
13.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks intervijā raidsabiedrībai "CNN Portugal" atzinis, ka ārsti pagaidām viņam liedz apmeklēt Ukrainu vai Krieviju.
6.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks atzinis, ka viņam ir jāsamazina ceļošana un var arī nākties domāt par aiziešanu no amata. Šogad pāvestam apritēs 86 gadi. Pavīd runas, ka pāvests varētu doties uz Maskavu un varbūt arī uz Kijivu. Viņš nosoda karu, bet daži izteikumi vērtējami pretrunīgi.
3.sep 2022 Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Sestdien pāvests Francisks Vatikānā uzņēma Ukrainas vēstnieku Andriju Jurašu, tika pārrunāts iespējamā Pāvest vizīte Kijivā, ziņo portāls "Eiropas patiesība".
6.aug 2022 Portāls nra.lv
Pāvests Francisks svētdien sāka sešu dienu vizīti Kanādā, kuras galvenais nolūks ir atvainoties par katoļu baznīcas līdzdalību noziegumos pret šīs valsts pamatiedzīvotāju indiāņu un inuītu bērniem katoļu baznīcas pārraudzītajās internātskolās.
25.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
85 gadus vecais Pāvests Francisks medijiem atklāj, vai gatavojas atkāpties no Romas katoļu baznīcas galvas titula, vēsta "People".
9.jūl 2022 tautaruna.lv
Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks otrdien publicētā intervijā stāsta, ka lūdzis tikšanos ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, tomēr nekādu atbildi nav saņēmis.
3.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA
Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks atcēlis Jeruzalemē plānoto tikšanos ar Krievijas pareizticīgās baznīcas patriarhu Kirilu, kā iemeslu minot karu Ukrainā.
22.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Romas pāvests Francisks pirmdien, Lieldienu svinībām tuvojoties noslēgumam, aicināja uz izlīgumu kara un strīdu laikā.
18.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks svētdien savā Lieldienu vēstījumā aicinājis pārtraukt visus karus un konfliktus pasaulē un panākt mieru Ukrainā.
17.apr 2022 Ziņu aģentūra LETA
Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks aicinājis trešdien aizlūgt par mieru Ukrainā. 
23.jan 2022 Ziņu aģentūra LETA
Pāvests Francisks savā uzrunā Vatikānā nosodījis pārus, kuri bērnu vietā izvēlas audzināt suņus vai kaķus.
8.jan 2022 tautaruna.lv
Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks sestdien tradicionālajā Ziemassvētku dienas uzrunā "Urbi et orbi" ("Pilsētai un pasaulei") aicināja uz dialogu gan personīgajā gan politiskajā līmenī laikā, kad koronavīrusa pandēmijas dēļ palielinās izolācija.
25.dec 2021 Ziņu aģentūra LETA
Vakcinēšanās pret Covid-19 ir mīlestības darbs. video uzrunā, kas trešdien izplatīta vakcinācijas atbalsta kampaņas ietvaros, uzsvēris Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks.
18.aug 2021 Ziņu aģentūra LETA
Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks svētdien nevadīs misi Vatikāna Svētā Pētera bazilikā, jo turpina atgūt spēkus pēc šomēnes pārciestās operācijas, piektdien pavēstīja Svētais Krēsls.
23.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Romas katoļu baznīcas pāvesta Franciska septembrī paredzētās vizītes Slovākijā publiskajos pasākumos drīkstēs piedalīties tikai tie, kas ir vakcinēti pret Covid-19, otrdien vēsta Slovākijas plašsaziņas līdzekļi.
20.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA
Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks trešdien, desmit dienas pēc resnās zarnas operācijas, atstāja slimnīcu.
14.jūl 2021 Ziņu aģentūra LETA