Bunkus slepkavība

Vakar, 10:50
Nodibinājums "Martins Bunkus Justice Foundation" ir vērsies tiesībaizsardzības iestādēs ar iesniegumu, kurā lūdz pārbaudīt Nodibinājuma rīcībā esošo informāciju par iespējamiem mēģinājumiem ar dažādām metodēm ietekmēt Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas gaitu.
 
10.aug
Turpinot kriminālprocesuālās darbības Bunkus slepkavības izmeklēšanas lietā, Valsts policija vakar, 9. augustā, Rīgā, aizturējusi vēl vienu personu, informēja Valsts policija.
 
3.aug
Augstākā tiesa (AT) atteikusies ierosināt kasācijas tiesvedību lietā, kurā maksātnespējas administrators Kaspars Novicāns centās no mirušā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus ģimenes piedzīt 327 283 eiro, lai vēlāk tos pārskaitītu bijušajam "Rego Trade" valdes loceklim Mihailam Uļmanam, noskaidroja tiesā.
 
25.jūl
Tiesa šodien noraidījusi maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizturēto uzņēmēju Mihaila Uļmana un Aleksandra Babenko lūgumus mainīt viņiem piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu, vēsta TV3.
 
16.jun
Rīgas apgabaltiesa šodien noraidīja sūdzību par drošības līdzekļa - apcietinājuma - piemērošanu maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizturētajam Aleksandram Babenko, apstiprina tiesa.
 
11.jun
Nākamnedēļ Rīgas apgabaltiesa lems, vai grozīt drošības līdzekli - apcietinājumu, maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizturētajiem uzņēmējiem Mihailam Uļmanam un Aleksandram Babenko.
 
8.jun
Valsts policija uzlikusi arestu maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizdomās turēto uzņēmēju Mihaila Uļmana un Aleksandra Babenko pārstāvēto uzņēmumu kapitāldaļām.
 
3.jun
Daudznozaru kompānija SIA "Mono", kuras līdzīpašniekam Mihailam Uļmanam tiesa maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā piemērojusi apcietinājumu, izsludinājusi miljona eiro atlīdzību par slepkavības lietas atklāšanu, vēsta kompānija.
 
29.mai
Tieši pirms četriem gadiem 31.maijā slepkavas izdzēsa jaunos jaunā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus dzīvību. Viņš bija iesaistījies vairākās skaļās lietās - strādāja pie maksātnespējīgās Trasta komercbankas, vēlējās kļūt par ABLV likvidatoru. Tāpēc versijas, kam Bunkus varētu būt stāvējis ceļā, bija vairākas. Šonedēļ policija paziņoja, ka Bunkus lieta ir atklāta. Un aiz tās stāv uzņēmējs Mihails Uļmans. Biznesmenis, par kura draudzīgajām saitēm ar ietekmīgu augsta ranga policijas priekšnieku, Bunkus bija informējis tiesībsargājošās iestādes, ziņo raidījums "Nekā Personīga".
 
27.mai
Valsts policijas paziņojums par nozīmīgu pavērsienu maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, informācijas neoficiāla noplūdināšana un oficiāls uzaicinājums pieteikties visiem, kuri vēl kaut noklusē šajā lietā, liecina, ka policijai vēl nav pietiekami daudz kvalitatīvu pierādījumu, lai lietu nosūtītu prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
 
26.mai
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) par tālāko rīcību saistībā ar "LPB Bank" pastarpinātā līdzīpašnieka Mihaila Uļmana aizturēšanu maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā lems pēc informācijas saņemšanas no tiesībsargājošajām iestādēm, atzīmē komisija.
 
25.mai
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien piemēroja drošības līdzekli - apcietinājumu - maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizdomās turētajam uzņēmējam Aleksandram Babenko.
 
24.mai
Policija patlaban atturas komentēt konkrētu personu skaitu, dzimšanas gadus un lomu sadalījumu noziegumā. Taču Latvijas Televīzija (LTV), atsaucoties uz tās rīcībā esošo neoficiālo informāciju, vēstīja, ka Bunkus slepkavības lietā aizturēti uzņēmēji Mihails Uļmans un Aleksandrs Babenko.
 
24.mai
Policijai maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā ir izdevies noskaidrot faktiski visu iesaistīto personu ķēdi, un otrdien šajā lietā aizturētas vairākas personas, tostarp izpildītājs un pasūtītājs, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.
 
3.jun 2021
Ukrainā saistībā ar kādu citu noziegumu apcietināts viens no iespējamajiem maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izpildītājiem, vēsta LTV7.
 
12.mai 2021
Vidzemes priekšpilsētas tiesa noraidījusi uzņēmēja Mihaila Uļmana un tā bankrotējušās kompānijas "Rego Trade" maksātnespējas administratora Kaspara Novicāna prasību pret Bunkus ģimeni, norādīts pasludinātajā spriedumā.
 
15.apr 2021
Advokāta Pāvela Rebenoka un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību izmeklēšanā virzība ir pozitīva, ceturtdien žurnālistiem apgalvoja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.
 
23.dec 2020
Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru tā daļēji apmierinājusi nogalinātā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus ģimenes prasību pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu par nelaiķa goda un cieņas aizskaršanu, ir svarīgs apliecinājums, ka arī mirušas personas gods un cieņa ir aizsargājami, uzskata Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus.
 
22.dec 2020
Rīgas apgabaltiesa pirmdien daļēji apmierinājusi nogalinātā advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenes prasību pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu par administratora goda un cieņas aizskaršanu, lemjot no deputāta piedzīt 10 000 eiro lielu kompensāciju.
 
22.sep 2020
Ātra un izlēmīga izmeklētāju un tiesībsargājošoinstitūciju darbība ir kritiski svarīga, lai slepkavību pasūtītāji nepaliek nesodīti,tā norāda “Justice for Mārtiņš Bunkus” nodibinājuma vadītājs Kristaps Bunkus.