Pirmdiena, 5.jūnijs

redeem Igors, Ingvars, Margots

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardBunkus slepkavība

Policijai un prokuratūrai izdevies līdz sīkām detaļām noskaidrot, kā plānota un izpildīta advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavība. Sestdien sāksies tiesas prāva, kurā kā nozieguma uzkūdītāji apsūdzēti uzņēmēji Mihails Uļmans un Aleksandrs Babenko. Prokurors Aldis Lasmanis LTV raidījumam “de facto” atzīst, ka tieši šīs personas, kas atradīsies uz apsūdzēto sola, pašam, sākot strādāt ar lietu, arī šķitušas iesaistītas: “Mana profesionālā intuīcija apstiprinājās.”
14.mai Portāls nra.lv
Portāls "Pietiek.com" publicējis nogalinātā Mārtiņa Bunkus mātes iesniegumu ģenerālprokuroram Jurim Stukānam, paužot neuzticību citiem prokuratūras darbiniekiem.
3.mai Portāls nra.lv
Rīgas pilsētas tiesa šodien nelēma nemainīt līdz šim piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu - uzņēmējam Mihailam Uļmanam, kurš apsūdzēts maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, noskaidroja aģentūra LETA.
31.jan Ziņu aģentūra LETA
Pabeigtā izmeklēšana advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā atklāj, ka noziegumu organizējusi kriminālā autoritāte Genādijs Vaļāgins, kurš ar abiem šobrīd apcietinātajiem uzņēmējiem Uļmanu un viņa biznesa partneri Aleksandru Babenko bijis labās attiecībās. Savukārt šāvējs, kuram uzticēts asiņainais darbs izrādās jau iepriekš tiesāts par kāda Latvijas alkohola tirgotāja slepkavību, ziņo TV3 raidījumā "Nekā personīga".
18.dec 2022 Portāls nra.lv
Maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā apsūdzības celtas trijām personām, šodien preses konferencē informēja Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurors Aldis Lasmanis, Rīgas tiesas apgabala prokuratūras virsprokurors Armīns Meisters un Valsts policijas Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieks Pēteris Bauska.
8.dec 2022 Ziņu aģentūra LETA
Izsakām vislielāko pateicību Valsts policijas vadībai, procesa virzītājam un visiem policijas darbiniekiem, kuri palīdzēja atklāt Mārtiņa slepkavību, saka Mārtiņa Bunkus ģimene.
28.nov 2022 Portāls nra.lv
Valsts policijas veiktā izmeklēšana maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā vainagojusies panākumiem un šī gada 24. novembrī tā nodota Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai pret četrām personām – trīs Latvijas Republikas un vienu Krievijas Federācijas pilsoni. Izmeklēšanas laikā ir gūta skaidra aina par nozieguma apstākļiem un iesaistītajām personām, tostarp lomu sadali – no pasūtītāja līdz slepkavības organizatoram un izpildītājam.
28.nov 2022 Portāls nra.lv
Pēc advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības pirms četriem gadiem kā viens no iespējamajiem motīviem tika apskatīts viņa strīds ar uzņēmēju Mihailu Uļmanu, kuru šovasar policija aizturēja un tiesa apcietināja. Bunkus un Uļmana konflikta lauks neaprobežojās tikai ar mazpazīstama vairumtirgotāja “Rego trade” bankrota lietu, kam pievērsa uzmanību pēc Bunkus nāves. LTV raidījumam “de facto” zināms, ka Bunkus divus gadus pirms tam bija lūdzis izmeklēt daudzu miljonu eiro skaidras naudas inkasāciju, izmantojot Uļmanam pastarpināti piederošo LPB banku. 
13.nov 2022 Portāls nra.lv
Pēc pāris mēnešu pavadīšanas cietumā no apcietinājuma atbrīvots maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā šovasar aizturētais Arkādijs Judins, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
25.okt 2022 Ziņu aģentūra LETA
Nodibinājums "Martins Bunkus Justice Foundation" ir vērsies tiesībaizsardzības iestādēs ar iesniegumu, kurā lūdz pārbaudīt Nodibinājuma rīcībā esošo informāciju par iespējamiem mēģinājumiem ar dažādām metodēm ietekmēt Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas gaitu.
30.sep 2022 Portāls nra.lv
Turpinot kriminālprocesuālās darbības Bunkus slepkavības izmeklēšanas lietā, Valsts policija vakar, 9. augustā, Rīgā, aizturējusi vēl vienu personu, informēja Valsts policija.
10.aug 2022 Portāls nra.lv
Augstākā tiesa (AT) atteikusies ierosināt kasācijas tiesvedību lietā, kurā maksātnespējas administrators Kaspars Novicāns centās no mirušā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus ģimenes piedzīt 327 283 eiro, lai vēlāk tos pārskaitītu bijušajam "Rego Trade" valdes loceklim Mihailam Uļmanam, noskaidroja tiesā.
3.aug 2022 Ziņu aģentūra LETA
Tiesa šodien noraidījusi maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizturēto uzņēmēju Mihaila Uļmana un Aleksandra Babenko lūgumus mainīt viņiem piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu, vēsta TV3.
25.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas apgabaltiesa šodien noraidīja sūdzību par drošības līdzekļa - apcietinājuma - piemērošanu maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizturētajam Aleksandram Babenko, apstiprina tiesa.
16.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Nākamnedēļ Rīgas apgabaltiesa lems, vai grozīt drošības līdzekli - apcietinājumu, maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizturētajiem uzņēmējiem Mihailam Uļmanam un Aleksandram Babenko.
11.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Valsts policija uzlikusi arestu maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā aizdomās turēto uzņēmēju Mihaila Uļmana un Aleksandra Babenko pārstāvēto uzņēmumu kapitāldaļām.
8.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
Daudznozaru kompānija SIA "Mono", kuras līdzīpašniekam Mihailam Uļmanam tiesa maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā piemērojusi apcietinājumu, izsludinājusi miljona eiro atlīdzību par slepkavības lietas atklāšanu, vēsta kompānija.
3.jun 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Tieši pirms četriem gadiem 31.maijā slepkavas izdzēsa jaunos jaunā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus dzīvību. Viņš bija iesaistījies vairākās skaļās lietās - strādāja pie maksātnespējīgās Trasta komercbankas, vēlējās kļūt par ABLV likvidatoru. Tāpēc versijas, kam Bunkus varētu būt stāvējis ceļā, bija vairākas. Šonedēļ policija paziņoja, ka Bunkus lieta ir atklāta. Un aiz tās stāv uzņēmējs Mihails Uļmans. Biznesmenis, par kura draudzīgajām saitēm ar ietekmīgu augsta ranga policijas priekšnieku, Bunkus bija informējis tiesībsargājošās iestādes, ziņo raidījums "Nekā Personīga".
29.mai 2022 Portāls nra.lv
Valsts policijas paziņojums par nozīmīgu pavērsienu maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, informācijas neoficiāla noplūdināšana un oficiāls uzaicinājums pieteikties visiem, kuri vēl kaut noklusē šajā lietā, liecina, ka policijai vēl nav pietiekami daudz kvalitatīvu pierādījumu, lai lietu nosūtītu prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
27.mai 2022 Imants Vīksne
Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) par tālāko rīcību saistībā ar "LPB Bank" pastarpinātā līdzīpašnieka Mihaila Uļmana aizturēšanu maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā lems pēc informācijas saņemšanas no tiesībsargājošajām iestādēm, atzīmē komisija.
26.mai 2022 Ziņu aģentūra LETA