Bunkus slepkavība

3.jun
Ukrainā saistībā ar kādu citu noziegumu apcietināts viens no iespējamajiem maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izpildītājiem, vēsta LTV7.
 
12.mai
Vidzemes priekšpilsētas tiesa noraidījusi uzņēmēja Mihaila Uļmana un tā bankrotējušās kompānijas "Rego Trade" maksātnespējas administratora Kaspara Novicāna prasību pret Bunkus ģimeni, norādīts pasludinātajā spriedumā.
 
15.apr
Advokāta Pāvela Rebenoka un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavību izmeklēšanā virzība ir pozitīva, ceturtdien žurnālistiem apgalvoja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.
 
23.dec 2020
Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru tā daļēji apmierinājusi nogalinātā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus ģimenes prasību pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu par nelaiķa goda un cieņas aizskaršanu, ir svarīgs apliecinājums, ka arī mirušas personas gods un cieņa ir aizsargājami, uzskata Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus.
 
22.dec 2020
Rīgas apgabaltiesa pirmdien daļēji apmierinājusi nogalinātā advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenes prasību pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu par administratora goda un cieņas aizskaršanu, lemjot no deputāta piedzīt 10 000 eiro lielu kompensāciju.
 
22.sep 2020
Ātra un izlēmīga izmeklētāju un tiesībsargājošoinstitūciju darbība ir kritiski svarīga, lai slepkavību pasūtītāji nepaliek nesodīti,tā norāda “Justice for Mārtiņš Bunkus” nodibinājuma vadītājs Kristaps Bunkus.
 
24.mai 2020
Divus gadus pēc advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības Valsts policijas izmeklēšanā aizvien nav neviena aizdomās turamā, taču policijas vadība apgalvo, ka lieta virzās uz priekšu un vairs neprasīs gadus, šovakar ziņo LTV raidījums "de facto".
 
3.mar 2020
Vairāki bagātnieki, kurus vieno noslepkavotā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus mantojums, iesūdzējuši tiesā deputātu Aldi Gobzemu par nelaiķa un viņa ģimenes goda un cieņas aizskārumu. Kā un vai vispār deputāts tiks sodīts, kļūs zināms 1. aprīlī, bet vakar lietā notika debates un tika spriests par vārda brīvības robežām attiecībā uz nelaiķiem.
 
14.jan 2020
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa noraidījusi nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus brāļa Kaspara Bunkus prasību par kompensācijas piedziņu no Saeimas deputāta Alda Gobzema, apliecināja deputāts.
 
5.dec 2019
Aprit tieši gads, kopš Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis LNT rīta ziņu raidījuma "900 sekundes" tiešraidē paziņoja, ka zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas iznākums tuvojas un ka izmeklētājiem esot pietiekami faktu, kas liecinot par to kā un kas varētu būt izdarījis šo noziegumu.
 
28.nov 2019
Šonedēļ vairāki mediji vēstīja par to, ka noslepkavotais maksātnespējas administrators un advokāts Mārtiņš Bunkus apbedīts Rīgā, 1. Meža kapos, tiešā Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa tuvumā. Kamēr mediji skaidro, kā tas bijis iespējams, Bunkus ģimene sniegusi savu komentāru, kurā skaidro situāciju.
 
28.nov 2019
Prestižāko Latvijas kapsētu reitings oficiāli nepastāv, bet ir kapsētas, kurās dzīvie raujas tikt apbedīti vai mirušā tuvinieki nelaiķi apbedīt.
 
26.nov 2019
Tieslietu ministrijas (TM) vārdā parakstīta atbalsta vēstule palīdzējusi nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenei tikt pie četrvietīgas kapavietas 1.Meža kapos iepretim Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim, kur šoruden jau uzstādīts piemineklis Bunkum, vēsta žurnāls "Privātā dzīve" (PDz)
 
16.nov 2019
Šā gada pavasarī apritēja gads, kopš nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības. Viņa pīšļi guldīti I Meža kapos, iepretim pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim un atdusas vietai. Šoruden Mārtiņdienā advokāta mamma Dace Bunkus uzstādīja dēlam pieminekli, kas veidots kā Temīdas svari.
 
31.mai 2019
Lai miljonāra Mārtiņa Bunkus slepkavības lietai piešķirtu spēcīgāku skanējumu un radītu iespaidu par izmeklējošo iestāžu nemākulību, viņa brālis Kristaps Bunkus atvedis uz Latviju Maltā noslepkavotās izmeklējošās žurnālistes dēlu, kurš šķietami līdzīgi cīnās par mātes nāves pasūtītāju notveršanu. Tomēr līdzība abās lietās ir pārāk virspusēja.
 
30.mai 2019
Tieši pirms gada advokāts Mārtiņš Bunkus tika nogalināts, kad viņš brauca ar automašīnu gar kapiem Aizsaules ielā Rīgā. Noziegums tika pastrādāts īpaši ciniski – gaišajā diennakts laikā pavisam netālu no Valsts policijas ēkas. Par to, ko nācies piedzīvot šā gada laikā, ko dara un iecerējusi darīt Bunkus ģimene, Neatkarīgās intervija ar Mārtiņa Bunkus brāli Kristapu Bunku.
 
28.mai 2019
Valsts policija (VP) pērn 30. maijā nogalinātā maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietas izmeklēšanā sadarbojas ar trīs Neatkarīgo valstu sadraudzības (NVS) dalībvalstīm, pastāstīja VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Pildava.
 
29.apr 2019
Pagājušajā gadā nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus ir vērsies pie Latvijas Republikas Iekšlietu ministra Sanda Ģirģena ar lūgumu izvērtēt, vai Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis nav apzināti maldinājis sabiedrību par zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanas gaitu un, ja ir, tad vērtēt viņa atbilstību amatam.
 
10.dec 2018
Nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene šodien ir izsludinājusi 500 000 eiro atlīdzību par slepkavības īstenotāju, pasūtītāju un atbalstītāju izdošanu. Atlīdzība izsludināta vienlaicīgi 30 valstīs, izmantojot plašsaziņas līdzekļus un paziņojumus interneta sociālajos tīklos.
 
6.dec 2018
Šodien nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā ir iesniegusi prasību pret Aldi Gobzemu par nepatiesu cieņu un godu aizskarošu ziņu atsaukšanu un mantiskās kompensācijas piedziņu.