Visinteresantākie TOP

18.jūl
Vērts apmeklēt: izstādes, koncerti, festivāli un danču etnonakts.
13.jun
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Zālīte un Skrastiņš, Lūriņa un Lisners, Līvmane un Jarāns, Osokins un “RIX”, “Skuja Braden” un “Sibīrijas liecības”.
13.jun
Vērts apmeklēt: koncerti, izstādes, folkloras festivāls, džezs, Ilonas Brūveres filmas, erotiskā fotomāksla un “Skroderdienas Silmačos”
6.jun
Vērts apmeklēt: izstādes, koncerti, Pirmie Jāņa Dūmiņa Dziesmu un Deju svētki, Starptautisks militāro orķestru festivāls, teātru festivāls, dizaina dienas un pludmales lasītava.
23.mai
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Ļaha un Laicāne, “Teiksma” un “Teiksmiņa”, Siksna un “Tranzīts”, “Sinfonietta Rīga” un “Raxtu Raxti”.
23.mai
Vērts apmeklēt: izstādes, koncerti, filmas, festivāls “Starptelpa” un vasaras kultūras vakaru atklāšana.
16.mai
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Briķe un Avots, Vāne un Mennika, Osokins un Parša, Kalmans un Karetņikova, Liepa un Samītis, Vestvuda un Lī Praiss.
9.mai
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Lisners un Šoriņš, Butusovs un Nekrošius, Gāga un Stivriņa, Karlsons un Ešenvalds, Naumova un “Citi zēni”.
18.apr
Vērts apmeklēt: izstādes, koncerti, dziesmu un deju konkursi un kritikas minifestivāls.
18.apr
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Burkovska un Slucka, Vaice un Jankovska, Pukinska un Puķe, Midori un Bukša, Zelezņevs un Apse.
11.apr
Koncerti, izstādes, muzikāla īsfilma, darbizrāde, vēsturiska drāma, “Latvian Beat”, Rīgas Fotogrāfijas biennāle un mobilā lietotne latgaliešu valodas apguvei.
11.apr
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Vaice un Parša, Skutelis un Kučinska, Vasks un Kalniņš, “Vilki” un “Blagovest”.
4.apr
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Lūsēns, Virga un Krievkalns, Krenberga un Villeruša, Keišs un Znotiņš, Ēķis un Grūbe, Vecmane un Jansone.
4.apr
Vērts apmeklēt: izstādes, koncerti, sadancošanās un Rīgas Modes nedēļa.
28.mar
Vērts apmeklēt: Lieldienu koncerti, izrādes, izstādes, sadziedāšanās un rotaļas ar folkloras kopām.
28.mar
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Skrastiņš un Ķesteris, Šmits un Kmins, Grava un Dīcis, Žilinskis un Pauliņš, Jurka un Zemītis.
27.mar
Saplāno savas Lieldienas laikus un izvērtē, ko šogad baudīt. Tāpat galvaspilsēta aicina nebaidīties mērot arī tālākus ceļus no citām Latvijas pilsētām, jo šogad Lieldienu pasākumi Rīgā neliks vilties.
21.mar
Vērts apmeklēt: izstādes, mūzikas ceļojums, radošā darbnīca, “Windstream”, Sibīrijas bērni, “Sarkanais vilciens” un Lielās Piektdienas koncerti.
21.mar
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Šimkus un Plešanovs, Plēpis un Plēpe, Jēkabsone un Berķe, Plešanovs un Lakstīgala, Troska un Honjuns.
14.mar
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Hermanis, Ojaso un Dž. Dž. Džilindžers,  Osokins, Zariņš un Parša, Bonāte un Burkovska, Ernštreits un Eiduka.