Visinteresantākie TOP

20.jun
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
13.jun
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
13.jun
Vasara nāk ar svaigiem augļiem, ogām un dārzeņiem, ar ko varam dažādot un pilnveidot savu ikdienas ēdienkarti, uzņemot svarīgos vitamīnus un minerālvielas. Taču vai atceraties ikdienā izmantot arī dažādos zaļumus un garšaugus, kas jau ir pieejami plašā klāstā? Kurus garšaugus un cik daudz iekļaut savā ēdienkartē? Ko tie sniedz mūsu organismam? Konsultē sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore un farmaceite Zandа Ozoliņa.
 
11.jun
Pazīstamais fotogrāfs Matīss Purmalis līdz šim allaž bija redzams darbībā: vai nu iemūžinot kādu no lielajiem pasākumiem (piemēram, «Spēlmaņu nakti»), vai balles un koncertus – aizkulises, uz skatuves notiekošo un, protams, publiku. Viņa bildes ir rotājušas žurnālu vākus un iekšlapas, Matīss fotografējis daudzas radošās personības. Un vēl Matīsa kontā ir arī «Kailendārs» – pirms dažiem gadiem tapušais mākslinieciskais un mazliet pikantais kalendārs, kur modeļu lomā iejutās Aizputē un tās apkaimē dzīvojošie jaunie uzņēmēji, parādot, ka dzīve interesanta var būt arī ārpus Rīgas.
 
7.jun
Vasara ir īstais laiks, lai baudītu gardus un vitamīniem bagātus augļus un ogas. Noskaidro, kuri augļi un ogas ir visveselīgākie un vitamīniem bagātākie vasaras sezonā! Šie sezonālie augļi būs arī visgardākie tieši vasaras laikā!
 
6.jun
Jau vairāk nekā gadu dzīvojot tik neierastos un neērtos apstākļos, pieaug emocionālā spriedze. Desmitajai daļai Latvijas iedzīvotāju (10%) pārvarēt pandēmijas izraisīto emocionālo spriedzi palīdz zaļie augi viņu dzīves telpā, liecina dārzkopības centra "Hortes" veiktā aptauja.
 
6.jun
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
6.jun
Horoskopa zīme var daudz pateikt par cilvēka personību un rakstura iezīmēm. Portāls "Astrofame" apkopojis piecas sadzīvē visgrūtāk paciešamās zodiaka zīmes.
 
4.jun
Psiholoģijas doktore un vairāku grāmatu autore Airisa Šteinberga gadu, kas vēsturē paliks kā pandēmijas laiks, aizvadījusi ar sev piemītošo optimismu un pozitīvo attieksmi pret visām pārvaramajām grūtībām. Būdama psiholoģe konsultante, viņa par darba trūkumu nesūdzas. Paralēli pienākumiem Rīgas Tehniskās universitātes E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes Humanitārajā institūtā, kur Airisa Šteinberga ir asociētā profesore, daudz bija nepieciešams strādāt ar skolu pedagogiem, vadīt kursus saistībā ar psiholoģiskās kompetences celšanu. Skolotāji ir profesores visiecienītākā auditorija.
 
4.jun
Eksperti atklājuši, kādi dzērieni no rīta palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, raksta "Medicina 2.0".
 
2.jun
Nebūs melots, ja teiksim, ka tēja un kafija ir divi populārākie dzērieni pasaulē. Turklāt abiem piemīt daudz vērtīgu īpašību. "Insider" kopā ar uztura speciālisti Samantu Kasetiju nosaukuši faktus, kas šos dzērienus atšķir.
 
1.jun
Vienkāršas dzīvesveida pārmaiņas var radīt lielu efektu uz izskatu un pašsajūtu. Izlasi un noskaidro, kā astoņās nedēļās justies un izskatīties jaunākam par saviem gadiem, tas ir pavisam vienkārši!
 
30.mai
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
30.mai
Cik daudz ūdens dienā vajadzētu izdzert un kādas sekas var būt tam, ja šķidrums netiek uzņemts pietiekami, skaidro farmaceite Līga Cīrule.
 
29.mai
Portāls "Your Tango" nosaucis sešas horoskopa zīmes ar stiprākajām personībām.
 
28.mai
Ar katru dienu cilvēki patērē arvien vairāk planētas resursu – ar šī brīža patēriņu un dzīvesveidu cilvēcei, lai tā varētu dzīvot videi draudzīgi, būtu nepieciešama teritorija trīs planētu Zeme apmērā.
 
28.mai
Ārsti, uztura speciālisti un dietologi uzsver, cik nozīmīgi ir ikdienā ēst veselīgi. Bet, kas notiek ar mūsu organismu, brīdi, kad ilgstoši savā ēdienkartē iekļaujam vien veselīgu pārtiku?
 
27.mai
Pārveidošana un pielietošana vēlreiz ir spēcīgi bezatkritumu filosofijas balsti. Šie principi paver iespēju ne tikai samazināt radīto atkritumu apjomu, bet arī ļaut vaļu radošumam un spējai saskatīt jaunus apveidus pierastās lietās. Latvijas Zaļais punkts aicina pievienoties “Šķiratlona pieccīņai” un atgādina: ja vari izmantot atkal, izmanto, bet, ja nē, – neizmet, atrodi citu mērķi!
 
27.mai
Dažādi pārtikas produkti sniedz mums ne tikai sāta sajūtu, enerģiju, vitamīnus un citas vērtīgās uzturvielas, bet arī var palīdzēt paildzināt mūžu. Ēdot veselīgu un sabalansētu uzturu, tiks uzņemtas vērtīgās barības vielas, kas arī palīdzēs ilgmūžībai, taču eksperti īpaši izceļ šos piecus produktu, kurus vajadzētu iekļaut ikdienas ēdienkartē!
 
25.mai
Sievietēm ir īpaši jāpievērš uzmanība saviem ēšanas paradumiem, kas bieži vien var nebūt paši veselīgākie un organismam labākie. Neveselīgi ēšanas paradumi var kaitēt menstruācijai un pat auglībai. Izlasiet un noskaidrojiet no, kuriem paradumiem vajadzētu atteikties!