Piektdiena, 17.maijs

redeem Dailis, Herberts, Umberts

arrow_downwardKrievijas embargo

Kamēr Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns kārtējo reizi nosodīja pret Krieviju vērstās Eiropas Savienības (ES) sankcijas, Budapeštas ielās svētdien izgāja tūkstošiem cilvēku, lai protestētu pret valdības piekopto izglītības politiku.
24.okt 2022 Ziņu aģentūra LETA
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde augustā, pamatojoties uz VID Muitas pārvaldes sniegto informāciju, sāka kriminālprocesu par divu Latvijas uzņēmumu amatpersonu iespējamo Eiropas Savienības (ES) noteikto sankciju pārkāpšanu.
24.okt 2022 Portāls nra.lv, Ziņu aģentūra LETA
Ungārija nevarēs atbalstīt jaunās Eiropas Savienības (ES) sankcijas pret Krieviju, ja tās saturēs sankcijas pret enerģētikas nozari, ceturtdien paziņojis Ungārijas premjerministra Viktora Orbāna biroja vadītājs Gergejs Gujāšs.
29.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) valstis sākušas nākt klajā ar idejām jaunām sankcijām pret Krieviju.
23.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns grib, lai ne vēlāk kā līdz gada beigām tiktu atceltas Krievijai noteiktās Eiropas Savienībai (ES) sankcijas.
22.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Vācijas varasiestādes trešdien veikušas kratīšanas 24 adresēs, izmeklējot iespējamo Krievijai piemēroto sankciju pārkāpumu, un vietējie mediji ziņo, ka aizdomās turamais šajā lietā ir Krievijas oligarhs Ališers Usmanovs.
21.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas bankās saistībā ar sankcijām, kas noteiktas pret Krieviju sāktā kara Ukrainā dēļ, ir iesaldēti apmēram 80 miljoni eiro, trešdien intervijā "TV3" raidījumam "900 sekundes" sacīja Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētāja Santa Purgaile.
14.sep 2022 Ziņu aģentūra LETA
Arvien biežāk parādās mēģinājumi izmantot gan Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, gan trešajās valstīs dibinātus uzņēmumus kā starpniekus norēķiniem vai preču piegādēm uz vai no Krievijas, lai apietu sankcijas, informē bankas "Citadele" pārstāvji.
13.sep 2022 Portāls nra.lv
Jau kopš marta sākuma Rīgas līcī, Rīgas brīvostas enkurvietā, reidā stāv kuģis, uz kura atrodas 55 tūkstoši tonnu kālija hlorīda, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
11.sep 2022 Portāls nra.lv
Iezīmējušies vairāki ceļi, kā uzņēmēji mēģina apiet pret Krieviju un Baltkrieviju noteiktās sankcijas. Lielākā daļa Finanšu izlūkošanas dienestā saņemto ziņojumu ir saistīti ar preču pārvietošanu pāri robežai. LTV raidījums “de facto” vēsta, ka uzņēmēji gan krāpjas ar preču kodiem, gan norāda darījumos, piemēram, Kazahstānu un citas starpniekvalstis, kas nav pievienojušās sankcijām.
28.aug 2022 Portāls nra.lv
Sankciju dēļ darījuma attiecību kārtošana ar partneriem Krievijā un Baltkrievijā ir kļuvusi tik komplicēta, ka ar katru pārskaitījumu bankas, komersanti un pat valsts iestādes riskē iekulties pamatīgās nepatikšanās.
10.aug 2022 Imants Vīksne
Saeimas Ārlietu komisija Krieviju atzinusi par terorismu atbalstošu valsti. Nākamnedēļ šo paziņojumu, visticamāk, apstiprinās arī parlaments. Eksperti atzīst: tūlītējas un redzamas sekas Krievijai šāds paziņojums nenesīs, taču tas ir vēl viens salmiņš kūlī, kuram pieaugot tiks salauzta pret Krieviju mērenāk noskaņoto Eiropas Savienības dalībvalstu pozīcija.
4.aug 2022 Jānis Lasmanis
Šodien notiks Sankciju koordinācijas padomes sēde, kurā ar atbildīgajām institūcijām plānots apspriest Eiropas Savienības (ES) noteikto sankciju pret Krieviju ievērošanu Latvijā, informē Ārlietu ministrija (ĀM).
3.aug 2022 Ziņu aģentūra LETA
Visām personām ir pienākums ievērot pret Krieviju un Baltkrieviju noteiktās sankcijas, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).
1.aug 2022 Ziņu aģentūra LETA
Visām ES dalībvalstīm noteiktās sankcijas pret Krieviju un Baltkrieviju ir jāievieš vienveidīgi, piektdien Rīgā tiekoties ar Eiropas Savienības (ES) komisāri finanšu stabilitātes, finanšu pakalpojumu un finanšu tirgus jautājumos Mareidu Makginesu, atzinis Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
22.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Eiropas Savienības (ES) ārlietu ministri pirmdien uzstāja, ka sankcijas, kas Krievijai noteiktas par tās iebrukumu Ukrainā, darbojas, par spīti draudiem ES energoresursu piegādēm.
18.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Līdz ar katru jaunu Rietumvalstu sankciju paketi Krievijai un Baltkrievijai ir vērojams arī klientu pieplūdums advokātu birojos, informēja advokātu biroja "TGS Baltic" galvenais eksperts krimināltiesību jomā Artis Kļaviņš.
11.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Šonakt beigsies pārejas periods, kurā bija iespējams importēt Eiropas Savienībā (ES) zināmas sankcijām pakļautas preces vai eksportēt tās uz Krieviju saskaņā ar agrāk noslēgtiem līgumiem.
10.jūl 2022 Ziņu aģentūra LETA
Baltkrievija līdz 31.decembrim  pagarinās embargo vairāku pārtikas produktu importam no rietumvalstīm, kuru tā noteikusi no šā gada sākuma, atbildot uz rietumvalstu noteiktajām sankcijām, nolēmusi Baltkrievijas valdība.
29.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA
G7 valstis aizliegs Krievijas zelta eksportu, cenšoties neļaut oligarhiem iegādāties dārgmetālu, lai izvairītos no sankcijām pret Maskavu, svētdien paziņoja Lielbritānija un ASV.
26.jun 2022 Ziņu aģentūra LETA