Lelde Ceriņa atklāti par laiku, kad somiņā nēsāja antidepresantus

© Ruta Kalmuka/MN

2023. gadā daudziem negaidīti par šķiršanos paziņoja par sapņu pāri sauktie Lelde Ceriņa un Aivis Ceriņš.

Žurnāliste un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa žurnālam "Ieva" atklāj, ka turpina sevi atklāt no jauna.

"Pēc šķiršanās jutu, ka esmu dziļi iemīcīta zemē un neredzu gaismu tuneļa galā," atzīst Lelde, taču pamazām viņa atguvusies un sākusi sevi iepazīt un izprast.

Viņa neslēpj, ka meklējusi dažāda veida garīgas un psiholoģiskas prakses, lai sevi spēcinātu. Pēdējie trīs gadi bijuši ar augšupejām un kritieniem.

"Bija punkts, kad emocionāli jutos tik zemu, ka ārsts man izrakstīja antidepresantus. Diezgan ilgi nostaigāju ar antidepresantiem somiņā, tomēr pienāca brīdis, kad šķita, ka lūstu un pati vairs netieku galā. Tas sakrita ar laiku, kad nolēmu izmēģināt elpošanas prakses, un negaidīti Jānis Zaržeckis ar savu sievu Indru palīdzēja man restartēties tikai ar elpošanu. Atceros savu pārsteigumu par to, cik daudz iespējams izdarīt tikai ar savu elpu, nomierinoties un ieklausoties sevī. Kā prāts spēj pārslēgties no nemitīgas trauksmes uz apzinātu miera stāvokli. Man izdevās. Pēc tās nakts izmetu visus medikamentus," uzsver Lelde.

Video