FOTO. "Ja murrrrāļi, tad tikai šādi!"; pilsētu palēnām pārņem melnie kaķi

© Dmitrijs Suļžics/MN

Pēc neticami veiksmīgās filmas "Straume" iziešanas uz pasaules kinoteātru ekrāniem un augstā novērtējuma "Zelta globusa" apbalvošanas ceremonijā, Latvijā vērojama melno kaķīšu "invāzija".

Ir saprotama Latvijas iedzīvotāju sajūsma par Ginta Zilbaloža filmas panākumiem. Katrs mēģina izteikt savu sajūsmu citādāk - arī ar melnā kaķīša prototipiem uz krekliņiem, iepirkuma maisiņiem un citiem izstrādājumiem. Cilvēku izdomai nav robežu, tomēr viens no jaukākajiem mīlestības apliecinājumiem pret filmu "Straume", ir uz sienām zīmētie melnie kaķi.

Žurnāliste un radio producente Evija Unāma vietnē "X" ievietojusi foto ar nelielu sienas gleznojumu ar filmas melno minku.

Komentētāji mīlīgi to sauc par "murrrāli" un uzskata, ka šādiem un līdzīgiem zīmējumiem jābūt uz daudzām Rīgas namu sienām.

Slavenības

Raidījuma “Ģimene burkā” dalībnieki Kuģu ģimene nonākusi ne visai patīkamā situācijā – Uģis kopā ar sievu un bērniem iekļuvis satiksmes negadījumā. Lai gan fiziski visiem viss ir kārtībā, notikušais raisa dažādas pārdomas.

Svarīgākais