Atklājas šausminoši fakti par Jāņa Straumes traģisko bojāeju

© pixabay.com

Latviju šodien pāršalca traģiska vēsts - Jūrmalā, vilciena notriekts, gājis bojā bijušais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume.

Divi aculiecinieki TV3 raidījumā "Degpunktā" stāstīja, ka vīrietis, kurš, kā izrādījās, ir bijušais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume, zem vilciena meties pats.

Kāda aculieciniece pieredzējusi brīdi, kad vīrietis tika notriekts. Viņa stāsta, ka ievērojusi kādu nemierīgu un aizdomīga paskata vīrieti, kurš satraukti staigājis gar sliežu malu, it kā kaut ko gaidot. Pēc neilga brīža izdzirdējusi vilciena taures, nolēma paskatīties pār plecu, vai skaņas signāls tiek raidīts viņai. Tieši tajā brīdī svešinieks atsitās pret vilcienu un aizlidoja uz sāniem, vēsta"Degpunktā".

Arī viens no satiktajiem stacijas darbiniekiem stāsta, ka arī vilciena mašīnists apstiprinājis versiju par to, ka cilvēks jau iepriekš bija nolēmis darīt sev galu un gaidīja īsto brīdi, lai izlēktu transportlīdzekļa priekšā.
Vairāk par notikušo var izlasīt šeit.

Slavenības

Pasaules mediju pirmajās lappusēs vairākas dienas bija ziņas par bijušā un, iespējams, topošā ASV prezidenta Donalda Trampa slepkavības mēģinājumu. Uz šo ziņu fona savā sociālajā tīklā X (iepriekš Twitter) negaidīti atzinusies tikpat ekscentriska un ietekmīga persona – Space X un Tesla dibinātājs Īlons Masks.

Svarīgākais