"Mani tas biedē". Uģis Kuģis šokēts par CSDD veikto auto tehnisko skati

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Kuģu mājās mamma Linda gatavojas autoskolas teorētiskajam eksāmenam. Sagatavošanās procesa laikā atklājas ka ne Uģis, ne Linda nemaz nezina, kāds drošības aprīkojums ir viņu ģimenes automašīnā.

Gatavojoties eksāmenam, Linda sastopas ar iepriekš neredzētu jautājumu. Kurš no attēlā redzamajiem priekšmetiem drīkst nebūt automašīnā - ugunsdzēšamais aparāts, trīsstūris, aptieciņa vai rezerves ritenis. Linda par jautājumu ir tikpat apmulsusi kā viņas vīrs. “Mums mašīnā neviena no tiem priekšmetiem nav! Un priekš kam ir vajadzīgs ugunsdzēšamais aparāts? Tu domā, ka mašīna uzsprāgts kā filmās un Džeims Bonds ielec iekšā?” sašutis ir Uģis.

"Mani sāk biedēt, ka bez tām lietām nevar tehnisko apskati mašīnai iziet. Nekā no tā visa mums mašīnā nav, kā mēs izgājām skati? Es pat nezinu, kur man rats atrodas," atklāj Uģis Kuģis.

Slavenības

Pasaules mediju pirmajās lappusēs vairākas dienas bija ziņas par bijušā un, iespējams, topošā ASV prezidenta Donalda Trampa slepkavības mēģinājumu. Uz šo ziņu fona savā sociālajā tīklā X (iepriekš Twitter) negaidīti atzinusies tikpat ekscentriska un ietekmīga persona – Space X un Tesla dibinātājs Īlons Masks.

Svarīgākais