Šlesers taisnojas par Krištopana izvēli būt kopā ar Orbānu

© Ģirts Ozoliņš/MN

Vakar tika ziņots, ka jaunievēlētais Eiropas Parlamenta deputāts Vilis Krištopans kopā ar Ungārijas premjerministra Viktora Orbāna un Francijas galēji labējās līderes Marinas Lepēnas domubiedriem piedalījies jaunas EP politiskās grupas "Patrioti Eiropai" izveidošanā.

Pēc šīs ziņas sociālajos tīklos sākās tracis. Lielākā daļa soctīklu lietotāju uzsvēra, ka tas bija gaidāms, un Krištopans tiek dēvēts par Ždanoku numur 2.

Ainārs Šlesers mikroblogošanas vietnē "X" raksta: "Vilis Krištopans vispirms gribēja iestāties EP Konservatīvajā grupā. Diemžēl, Zīle, Kols un Pozņaks nobloķēja Krištopana uzņemšanu Konservatīvajā grupā! EP Zaļie Komunisti, kreisie un sociālisti nav pieņemami partneri partijai LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ! Tāpēc LPV pieņēma lēmumu piedalīties jaunās EP grupas PATRIOTI EIROPAI izveidē, kurā ir apvienojušies politiķi no 13 nacionālām valstīm! Esmu pārliecināts, kad rudenī Tramps kļūs par ASV prezidentu, PATRIOTI EIROPAI kļūs par ietekmīgāko EP grupu!"

Slavenības

Šodien darbu sāk jaunais Eiropas Parlamenta (EP) sasaukums, kurā Latviju pārstāvēs deviņi deputāti, tostarp Mārtiņš Staķis. Viņš ziņo, ka Strasbūrā pamanījis Tatjanu Ždanoku, nodēvējot to par "nepatīkamu pārsteigumu".

Svarīgākais