Andris Bērziņš dusmīgs; informē fanus un noliedz žurnālā rakstīto

© Kaspars Krafts/f64

Aktieris Andris Bērziņš savā "Facebook" kontā vēršas pie saviem faniem un uzsver, ka atjaunotajā izrādē "Uz Tobago", kura sāk ceļu pa Latvijas novadu estrādēm, viņš nepiedalīsies.

Vienlaikus aktieris uzver, ka žurnālā "Kas jauns" ir izplatīta nepatiesa informācija, jo viņa sieva nekādā veidā nav saistīta ar faktu, ka aktieris šajā projektā nepiedalās.

Kā galveno iemeslu Andris Bērziņš min nepietiekamo samaksu par dalību izrādē - tā ir pārāk maza priekš pavadītā laika ceļā un izrādē ieguldītā darba.

Komentētāji izsaka nožēlu, ka uz skatuves neredzēs iemīļto aktieri: "Tobāgo izrādi savulaik noskatījos Cēsu estrādē.

Izcila izrāde ar brīnišķīgu aktieru ansambli , īpaši izceļot izrādes spilgtako personāžu un kopā turētāju Andri Bērziņu .
Ziņa par viņa nepiedalīšanos turpmākajās Tobago izrādēs patiesi apbēdināja , jo Andris Bērziņš šajā izrādē būtu kā labs , izturēts konjaks , kuru baudītu skatītāju tūkstoši.
Jauna slota vecās skaņās...
Bizness ir bizness... Ko tu padarīsi. Paradoks ir tāds , ka šie pajaunie producentu gurķi uz briedumu sasniegušiem cilvēkiem skatās kā uz ieskabušiem pamidoriem .Laiks pensijā un pie miera , kaut vislabākais ieteikums šādi domājošiem ļaudīm ir vispirms nodzīvot līdz 71 gadam .Palikt vitālam , nezaudējot izkoptās kvalitates un arī pašcienu . ( 26.jūnijā paliks 72)
Kā teica Staļins , neaizvietojamu cilvēku nav.
Lai kā arī nebūtu , izrādes panākumus veicina daži cilvēki.
Skopošanās ar honorāru ir pazaļa uzņēmēja tipiska īpašība ar sekām , lai izbaudītu laba kojaka vai vīna garšu.
Visa pamatā , lai realizētos labas lietas , ir vienošanās.
Novēlu Tobāgo panākumus un Andrim Bērziņam turēt savu buru !"

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais