VIDEO: Slavena aktrise Londonas ielās piedzīvo baisu uzbrukumu

© unsplash.com

Straumēšanas platformas "Netflix" zvaigzne Šanika Oušena, kura redzama populārajā seriālā "You", piedzīvojusi uzbrukumu, raksta medijs "The Sun".

Aktrise dalās ar šausminošo pieredzi un iemūžinātajiem kadriem, kuros redzams, kā kāds svešinieks ar spēku cenšas ielauzties viņas mašīnā.

Uzbrukumu aktrise piedzīvojusi Londonas centrā naktī uz 17. jūniju.

Video redzams, kā aktrise kliedz uz vīrieti, lai viņš atstājas no viņas, taču svešinieku tas nekādi neietekmē. Viņš turpina ar smīnu sejā censties atvērt vaļā aizslēgtās mašīnas durvis.

Uzbrukums noticis, kad aktrise, sēžot automašīnā, gaidījusi, kad luksoforā iedegsies zaļā gaisma.

Aktrise min, ka sākotnēji nav pievērsusi uzmanību aizdomīgajam vīrietim. Viņš esot pienācis pie viņas automašīna un ar rokām rādījis "dīvainus signālus", it kā parādot, ka viņam ir ierocis. Vīrietis aicināja atvērt automašīnas logu. Lūgumu aktrise ignorēja, pēc kā sekoja viņa centieni ielauzties automašīnā. Aptuveni divas minūtes viņš centies īstenot savu plānu, līdz aktrisei izdevās aizmukt prom. Par laimi, vīrietim neizdevās iekļūt automašīnā. "Es īsti neatceros, kas notika tālāk - kaut kā man izdevās apgriezties un aizbraukt. Acīmredzot tā ir tikai šausmīga, šausmīga pieredze. Vienkārši pārliecinieties, ka aizslēdzat automašīnas durvis. Londona nemaz nav droša," saviem faniem "Instagram" teica aktrise.

Aktrise norāda, ka, pārdomājot notikušo, jūtas nobijusies par to, kas būtu noticis, ja viņas automašīnas durvis nebūtu aizslēgtas. "[..] paldies dievam, manas durvis bija aizslēgtas. Man ir bail iedomāties, kas būtu noticis, ja tā nebūtu."

Svarīgākais