Ko Samanta Tīna piedāvā Latvijas sievietēm par 700 eiro?

© Vladislavs Proškins/F64

Dziedātāja Samanta Tīna rīkos savu nometni, kurā, kā pati saka, vēlas dalīties ar savu pieredzi un praksēm, kuras viņai ir palīdzējušas beidzot sadzirdēt sevi, ieklausīties sevī un atrast sevi, piedot sev un citiem.

Publicējot aicinājumu sociālajos tīklos, Samanta raksta, ka šajā nometnē viņa vēlas dalīties ar savu pieredzi un praksēm, kuras viņai ir palīdzējušas beidzot sadzirdēt sevi, ieklausīties sevī un atrast sevi, piedot sev un citiem. Programma visas nedēļas garumā būs visai koncetrēts ceļojums savai garīgai izaugsmei, tiks ēsts veģetars ēdiens, alkohols lietots netiks un uz klubu arī neviens neies.

Nometnē dalībniecēm būs iespēja klausīties Uģa Kuģa lekcijas par sievietes būtību, attiecībām un ģimeni, klausīties Samantas pieredzes stāstu muzikālajā ceļojumā, jogot un meditēt, apmeklēt sakrālo džungļu kakao ceremoniju un ikdienas grima meistarklases ar grima mākslinieci Janu Kozlovu. Tāpat varēs piedalīties individuālā fotosesijā un pielaikot svētku kleitas, kā arī piedzīvot atdzimšanas ziedu rituālu.

Stāstot par nometni, Samanta gan neatklāja, kāda ir tās cena. Šo jautājumu uzdeva arī vairāki viņas sekotāji.

Mājaslapā minēts, ka patlaban nometnes cena vienai personai ir 700 eiro. Šāda cena būšot līdz 20.jūnijam, pēcāk tā pieaugs.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais