Maskavā veic kratīšanu Galkina brāļa mājā; viņš strādā Krievijas Aizsardzības ministrijā

© depositphotos.com

12. jūnija vakarā tika pārmeklēta televīzijas raidījumu vadītāja un humorista Maksima Galkina vecākā brāļa Dmitrija Galkina kompānija, vēsta "Novaya Gazeta Europe".

Pēc sarunu biedra teiktā, Dmitrija Galkina uzņēmums strādā bruņutransportieru sfērā. Kratīšana notikusi arī uzņēmēja mājā Rubļovkā.

Izmeklēšanas darbības ir saistītas ar zādzības lietu Krievijas Aizsardzības ministrijā.

Viss Galkina aprīkojums tika konfiscēts. Rūpnīca, kas nosaukta Degtjareva vārdā, vēlas piedzīt vairāk nekā divus miljonus rubļu no "Оружейные мастерские", kas pieder Galkinam.

Saskaņā ar SPARK datiem, ko pētīja "Новая-Европа", Dmitrijs Galkins ir iekļauts vairāku militārajā ražošanā specializēto uzņēmumu vadītāju vai bijušo direktoru sarakstā. "Оружейные мастерские" ar Krievijas Federācijas Aizsardzības ministrijas atbalstu nodarbojas ar robotu un munīcijas ražošanu militārajai rūpniecībai. Viens no uzņēmuma sasniegumiem ir pirmā mazkalibra ieroču tālvadības kaujas moduļa "Arbalet-DM" izstrāde.

Vēl viens Galkinam piederošs uzņēmums "ВПК" nodarbojas ar kaujas transportlīdzekļu, munīcijas un speciālo transportlīdzekļu ražošanu. Pēc SPARK teiktā, uzņēmums darbojas kā Arzamasas mašīnbūves rūpnīcas vadošā organizācija, kur tiek ražotas militārās kaujas mašīnas, kravas automašīnas un speciālās nozīmes transportlīdzekļi.

Svarīgākais