Atklāj nelāgas baumas par aktieri Andri Bērziņu un viņa sievu

© Kaspars Krafts/F64

Šovasar un rudenī Latviju jaunā sastāvā apceļo traģikomiskā dziesmuspēle "Tobāgo!", taču bez aktiera Andra Bērziņa, kura tēls Hansens tika uzskatīts par vienu no spilgtākajiem varoņiem, vēstīts Baibas Butkovskas, Intas Mengišas materiālā "Greizsirdības dēļ zaudē iespēju spēlēt "Tobāgo!"?" izdevumā "Kas Jauns".

Aizkulisēs runā, ka Bērziņš pie iespējas atgriezties izrādē neesot ticis tādēļ, ka ar viņu ir ļoti grūti sastrādāties viņa sievas Ineses dēļ, kas esot līdzi Andrim ik uz soļa un kontrolē katru viņa darbību.

Kāds žurnāla avots norāda, ka Inese ir ļoti greizsirdīga, neļauj viņam tuvoties un aizliedz režisora ainas ar mutēšanos. Pie sievas pat ir Bērziņa telefons. Kolēģi spriež, ka arī pats Bērziņš uzvedas dīvaini - kā noburts vai nohipnotizēts.

Bērziņš nav uzaicināts spēlēt, jo gan aktieri, gan organizatori sapratuši, ka sadarbošanās ar aktieri var sagādāt lielas galvassāpes un pat būt nedroša apkārtējiem, jo Inese morāli teorizē skatuves partneri. Runa ir par aktrisi Madaru Botmani, kas, pēc Ineses domām, vēlējusies nocopēt Bērziņu. Madara izrādē atveido Andra varoņa mīļoto. Inese esot bļāvusi, lai nelien klāt viņas vīram, pacēla balsi arī uz citiem.

Pats Bērziņš gan rakstiskā atbildē atklāj, ka viņu pie pašreizējām degvielas cenām neapmierina piedāvātais honorārs un "dažu "prīmu" intrigas, kuras tiek vērptas, un "tādā atmosfērā grūti strādāt".

Svarīgākais