Vai uz Briseli brauks Krištopans vai cilvēks, kurš nerunāja un nebija uz priekšvēlēšanu plakātiem

© Gints Ivuškāns/f64

Soctīklos pirms vēlēšanām ļaudis smīkņāja par Ričardu Šleseru, kurš bija EP vēlēšanu sarakstā, tomēr ar medijiem nerunāja un nebija ieraugāms uz priekšvēlēšanu plakātiem.

Tagad, kad zināmi vēlēšanu rezultāti un noskaidrots, ka uz Briseli dosies Vilis Krištopans, radusies teorija, ka Krištopāns atteiksies no mandāta un kā nākamais, kam būtu iespēja kļūt par EP deputātu, ir Ričards Šlesers.

Soctīklos spriež: "Liekam likmes, vai Vilis Krištopans atteiksies no mandāta, lai viņa vietā aizbrauktu nr.2?"

Komentētāji: "Ja tā notiks, tad tas būs visu laiku episkākais ap*isiens - plakātā Šlesers, ievēlēts Krištopans, bet aizbrauc dēliņš. Un kaut kādā ziņā arī vērtīga atziņa, ka tam visam pietiek ar tikai 32k balsīm."

"Drīzāk jautājums, kā Ričarda tētis nodrošinās Ričarda nerunāšanu Eiropas Parlamentā?!"

"Es saku, ka 98%. Vilim tomēr gadi, jālido daudz, bet junjiors jau Briselē bija, runu teica, jādod jaunajiem iespēja un Tētis tā teica."

Slavenības

Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Sarunas laikā dziedātāja dalās pārdomās par to, kas viņas dziedājumu padara tik īpašu. Tāpat Laima neslēpj – jaunībā viņa nemaz nav vēlējusies savu nākotni saistīt ar mūziku.

Svarīgākais