Keita Midltone, iespējams, nekad neatgriezīsies pie karaliskajiem pienākumiem

© depositphotos.com

Keita Midltone, kura martā paziņoja, ka viņai ir vēzis, savas slimības dēļ, iespējams, nekad vairs neatgriezīsies pie karaliskajiem pienākumiem, žurnālam "Us Weekly" stāsta kāds avots.

Tagad Keita, saskaņā ar avotiem britu karaļnamā, jūtas labāk. "Keitas atveseļošanās norit labi. Viņa nevar satikt daudz cilvēku, jo viņas imūnsistēma ir novājināta un viņa var ar kaut ko inficēties, un ģimene nevēlas viņu pakļaut riskam, taču viņai viss ir kārtībā," saka avoti.

Tomēr ir pāragri izteikt prognozes par to, kad Velsas princese atkal parādīsies sabiedrībā: piemēram, viens no avotiem apgalvo, ka tas noteikti nenotiks agrāk par gada beigām.

Saskaņā ar citu informāciju, Keitas komanda pārdomā, cik daudz pienākumu viņa varēs uzņemties pēc atgriešanās: "Viņa, iespējams, nekad neatgriezīsies tajā lomā, kādā cilvēki viņu redzēja iepriekš."

Slavenības

Baudot vasaru, raidījuma "Kad viņas satiekas" vadītājas dodas uz Jūrmalu ciemos pie Laimas Vaikules viņas mājās. Sarunas laikā dziedātāja dalās pārdomās par to, kas viņas dziedājumu padara tik īpašu. Tāpat Laima neslēpj – jaunībā viņa nemaz nav vēlējusies savu nākotni saistīt ar mūziku.

Svarīgākais