Ieva Kerēvica atklāti par sarežģījumiem ģimenes dzīvē

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Dziedātāja Ieva Kerēvica viesojās raidījumā "Kad viņas satiekas", kur atklāja vairāk par attiecībām ar savu vīru, kurš ikdienā dzīvo citā valstī.

"Mēs esam tā ģimenes struktūra, kas patiesībā ir ļoti sarežģītā situācijā. Godīgi sakot, runājot ar konkrētiem speciālistiem šajos jautājumos, viņi atzīst, ka šī ir problēma valsts mērogā, proti, ka ģimenes ir šķirtas. Nevis divi cilvēki ir šķīrušies, bet ir šķirti, kurus kaut kādu iemeslu dēļ šķir attālums," stāsta Ieva.

Viņa neslēpj, ka vīra ikdienā viņai ļoti pietrūkst, abi mēģina uzturēt attāluma attiecības ar digitālo rīku starpniecību.

Nav jau gluži tā, ka abi neredzas mēnešiem ilgi, tomēr šāds attiecību modelis radot arī problēmas brīžos, kad abi ir kopā: "Tad, kad otrs ir prom, es palieku ar bērniem. Man ir sava sistēma, mani noteikumi, veidi, kā es risinu lietas. Tad viņš atbrauc un traucē to sistēmu. Viņš jūtas slikti, tas ir saprotams. Kā to mainīt - tas nav tik vienkārši."

Ieva gan neslēpj - viņa uz Angliju pie vīra nebūtu gatava pārvākties.

Vairāk skaties video!

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais