VIDEO. Noklausies, kādu dziesmu ģērbtuvēs dzied Latvijas valstsvienības vīri

© Romāns Kokšarovs/f64

Andris Kivičs ir liels hokeja fans, taču Latvijas hokejisti viņu sajūsmina ne tikai ar spēli, bet arī dziesmu ģērbtuvēs.

Andris Kivičs mikroblogošanas vietnē "X" publicējis ierakstu un video no Latvijas valstsvienības ģērbtuvēm, kurā redzams un dzirdams, ka hokejisti dzied Andra Kiviča dziesmu "Tu tuvojies sev".

Šis fakts Kiviču ir ļoti saviļņojis: "Nu manai dvēselei tas ir sīrups, protams. Tautas varoņi dzied manu "Tu tuvojies sev". Ko vairāk var gribēt mūziķis? Paldies izlasei par spilgtajām emocijām, neviens cits nevar izdarīt tā, ka es dienas vidū rauju vaļā logu un pilnīgā transā kliedzu "Latvija, Latvija""

Komentētāji saka, ka nav tik svarīgi, kādu dziesmu puiši dzied pēc spēles, cik fakts, ka viņi dzied, kas nozīmē, ka sirdis ir īstajā vietā.

Vienlaikus komentētāji atzīst, ka spēlē viņi labāk nekā dzied.

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais