Baibas Indriksones pēdējās dienas bija smagas

© Dmitrijs Suļžics /MN

Leģendārā aktrise Baiba Indriksone, noskatījusies Eirovīzijas finālu, nākamajā dienā nokļuva slimnīcā, kur dažu dienu laikā izdzisa vinas dzīvība, vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Leģendārās aktrises pēdējās dienas" izdevumā "Kas Jauns".

Indriksones dēls Aivars Leimanis, runājot par to, kāds bija mammas veselības stāvoklis, atklāj, ka šā gada laikā viņa jau vairākas reizes bija nokļuvusi slimnīcā. Pēdējo reizi viņš mammu redzējis dienu pirms nāves, kad viņa jau bija pieslēgta pie sistēmas.

Šogad Indriksone, kā ierasts, skatījusies Eirovīziju, tajā dienā abi ar dēlu vēl sarunājās kā parasti, bet jau nākamajā dienā viņa nokļuva slimnīcā.

"Un pēc tam jau acīmredzot mammai bija sadotas zāles, viņa bija tādā kā miegā. Tas viss notika ļoti pēkšņi," pēdējās dienas Indriksones mūžā atsauc viņas dēls.

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais