Baibas Indriksones pēdējās dienas bija smagas

© Dmitrijs Suļžics /MN

Leģendārā aktrise Baiba Indriksone, noskatījusies Eirovīzijas finālu, nākamajā dienā nokļuva slimnīcā, kur dažu dienu laikā izdzisa vinas dzīvība, vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Leģendārās aktrises pēdējās dienas" izdevumā "Kas Jauns".

Indriksones dēls Aivars Leimanis, runājot par to, kāds bija mammas veselības stāvoklis, atklāj, ka šā gada laikā viņa jau vairākas reizes bija nokļuvusi slimnīcā. Pēdējo reizi viņš mammu redzējis dienu pirms nāves, kad viņa jau bija pieslēgta pie sistēmas.

Šogad Indriksone, kā ierasts, skatījusies Eirovīziju, tajā dienā abi ar dēlu vēl sarunājās kā parasti, bet jau nākamajā dienā viņa nokļuva slimnīcā.

"Un pēc tam jau acīmredzot mammai bija sadotas zāles, viņa bija tādā kā miegā. Tas viss notika ļoti pēkšņi," pēdējās dienas Indriksones mūžā atsauc viņas dēls.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.