Raimonds Pauls domā beigt muzicēt

© Mārtiņš Zilgalvis/F64

Maestro Raimondam Paulam ir jau 88 gadi, un viņš aizdomājies par to, ka koncertiem jāliek punkts, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Redzes dēļ domā beigt muzicēt" izdevumā "Privātā Dzīve".

Pauls joprojām turpina uzstāties, bet pēdējā laikā viņš ir pamainījies - vairs nenēsā savas elegantās brilles, kas bija neiztrūkstoša viņa tēla sastāvdaļa.

"Brillēm nav nekādas saistības ar stilu. Ar acīm nedrīkst jokot! Vienkārši man šogad bija acu operācija, pēc kuras ārsts ieteica, vairs nenēsāt brilles, jo tās tikai traucējot. No vienas puses, es redzu normāli. Bet, ja ir jāraksta vai kaut kas jādara ar notīm, diemžēl ir problēmas.

Kad piesēžos pie instrumenta, man kļūst diezgan jocīgi. Esmu visus šos gadus nostrādājis, bet laikam redzes problēmu dēļ tā lieta būs jāpārtrauc, " saka Pauls, kurš redzes dēļ arī vairs nebrauc ar mašīnu.

Slavenības

Aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur dalās savās pārdomas par greizsirdību attiecībās. Agnese atklāj, ka greizsirdība un neuzticība ir tikai daži no daudziem izaicinājumiem, ar kuriem attiecībās saskārusies.

Svarīgākais