Sabiedrība "iekož" Briedim

© Ģirts Ozoliņš/MN

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Rijādā revanša cīņā par vakanto pasaules čempiona jostu svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) versijā pēc punktiem zaudēja austrālietim Džeijam Opetaijam.

Šī ziņa atskanēja arī soctīklos. Un jāteic, ka viena sabiedrības daļa nav aizmirsusi pēdējo gadu M. Brieža sacīto un paveikto ārpus boksa ringa - "neviennozīmīgo" karu Ukrainā, iestāšanos pret okupācijas pieminekļa nojaukšanu, iestāšānos "Saskaņā".

"Apbrīnojami, kā Briedis pamanījās notrallināt savu sociālo kapitālu no "Eu, šovakar jāfano par Mairi!!!" līdz "Ā, viņš vakar cīnījās?"... skumji un likumsakarīgi," tā Edgars.

Reinis: Vai arī līdz tam, ka tauta priecājas par viņa sakāvi.

Vīgrieze: Lai iegūtu sociālo kapitālu, jāstrādā gadiem, bet lai pazaudētu- pietiek ar pāris sekundēm/vārdiem.

Vilks: Pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā bija vēl gadījums ar viņa radinieku, kuram vajadzēja naudu ārstēšanai. Mazliet neizpratne radās jau tad, maigi izsakoties.

Betons: Par kādu briedi ir runa?

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais