Mūziķis Normunds Pauniņš: Ar prātu saproti, ka nevajag iet tajā virzienā, bet tie tauriņi saka ko citu…

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Grupas “Otra puse” mūziķis Normunds Pauniņš 2022. gadā apprecējās ar 30 gadus jaunāko ventspilnieci Katrīnu Ignaci. Nu raidījumā “Kad viņas satiekas” viņš atklāj abu iepazīšanās stāstu.

Lai arī iepriekš izskanēja, ka Katrīna bija grupas fane, izrādās, ka par mūziķiem fanojusi viņas draudzene. “Mēs sastapāmies pavisam nejauši. Katrīnas draudzene bija liela fane Antrai Stafeckai. Tajā laikā Antra dziedāja ar mums. Uz vienu koncertu Katrīnas draudzene paņēma līdzi Katrīnu. Tas bija 2017. gads,” atminas Pauniņš.

Katrīna nebija nekāda fane, viņa vienkārši ieraudzīja mani uz skatuves, un ieķērās!” teic Pauniņš. Laika gaitā abas draudzenes sāka palīdzēt grupai, piemēram, pārdot diskus pēc koncerta un citas tehniskas lietas.

Pamazām sākām sarunāties savā starpā… Man pat nebija dziļākās domas, ka varētu kaut kas izveidoties! Bet pamazām sākām sarakstīties, sazvanīties, parunāties pēc koncertiem, vārds pa vārdam, un es sāku saprast, ka kaut kas te notiek! Es, protams, sapratu, ka tas ir garām! Jo mums ir 30 gadu starpība. Ar prātu tu saproti, ka varbūt nevajag iet tajā virzienā, bet tie tauriņi saka ko citu…” stāsta Pauniņš.

Abi iepazinās, kad viņai bija 17 gadi, bet sākuši attiecības, kad viņai bija 19 gadi. “Kad saproti, ka ir ļoti forši kopā, tad vairs nedomā par to gadu atšķirību… Liekas, tagad ņemt un to visu nostopēt? Tas būtu sāpīgi gan man, gan viņai…” atminas mūziķis.

Vairāk skaties video!

Svarīgākais