Onkoloģijas sekas: Karalis Čārlzs vairs nejūt ēdiena garšu

Lielbritānijas karalis Čārlzs III turpina cīnīties ar vēzi, kas viņam nes jaunus izaicinājumus. Nesen karalis apmeklēja Militārās aviācijas muzeju un tikās ar Bruņoto spēku veterānu Āronu Meplbeku, kuram pastāstīja par nepatīkamajām slimības sekām, vēsta "Daily Mail".

Izrādījās, ka Meplbekam pagājušajā gadā tika diagnosticēts vēzis. Veterānam tika nozīmēts ķīmijterapijas kurss, pēc kura viņš pārstāja atšķirt garšas. Čārlzs atbalstīja vīrieti un paziņoja, ka tas pats noticis ar viņu.

Par monarha slimību kļuva zināms jau februārī, taču Bekingemas pils joprojām nav atklājusi sīkāku informāciju par viņa ārstēšanu. Aprīļa beigās Čārlzs atgriezās pie saviem pienākumiem, taču joprojām nesteidzas plaši apspriest savu veselību.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.