FOTO. Lato Lapsam veikalā sit pa pirkstiem

© Ģirts Ozoliņš/MN

Zināms, ka publicists Lato Lapsa ir liels ceļotājs. Šoreiz viņš apceļo Krētu un apskata ne tikai tūristu iecienītās vietas, bet labprāt ielūkojas vietās, kur valda nacinālais gars, kas nav domāts tūristu acīm.

Mikroblogošanas vietnē "X" Lato Lapsa publicējis foto no vietējo grieķu izgatavoto nažu veikalā, kur laikam no pārdevēja dabūjis pa pirkstiem. "Oficiālais iegansts, kāpēc Krētas nažu veikalos pircējiem sit pa nagiem, ir - jūs sagriezīsieties! Jāteic, nažus viņi tiešām māk darināt. Uzlikt tiem cenrāžus - arī"

Komentētāji, tostarp Elita Veidemane saka: "Tas būtu mans vismīļākais veikals..."

Savukārt Ivo Sāvičam ir pieredze ar cirvjiem: "Man tā teica cirvju veikalā, es, protams, tam nenoticēju, un sagriezu pirkstu. Un nopirku to cirvi"

Izrādās, ka arī Lato Lapsa šādu pieredzi ir apguvis: "Jā, ar cirvi pirkstu sagriezt var lieliski, to es labi zinu."

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais