Liene Ušakova atklāj, ko ir gatava darīt ar nedēļu veciem netīrajiem traukiem

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Liene Ušakova šovā “Slavenības. Bez filtra” kopā ar mīļoto Juri un viņa brāli devušies pastaigā pa Liepājas ielām. Tās laikā pāris sirsnīgi čalo par dažādiem mājas darbiem, piemēram, netīro trauku kaudžu likvidēšanu.

Liene bieži vien uzsver, ka viņai ļoti patīk Jura čempiona domāšanas veids - ja ir kaut kas jāizdara, tas jāizdara bez variantiem un liekām ierunām. Viņa arī atzīst, ka viņai pašai šis domāšanas veids gan nepiemīt.

“Ja ielikšu traukus izlietnē un viņi man tur nostāvēs nedēļu, ņemot vērā, ka man nav trauku mazgājamās mašīnas un pašai mazgāt man nepatīk, es drīzāk izmetīšu tos traukus ārā, nekā nomazgāšu. Es visu laiku kaut ko lidinu laukā, man nav pieķeršanās mantām,” atklāj Liene.

Tikmēr Jura brālis atzīst, ka viņam tas īsti nav saprotams, jo viņš aizlāpa pat caurās zeķes. Tikmēr Liene dalās atziņās par to, kā saglābusi uzplēstas zeķubikses: “Es atceros, ka kādreiz krāsoja cauras zeķubikses ciet ar nagu lauku, lai neirst tālāk. Vēl pirms 10 gadiem Koijotos arī darīju tāpat.”

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".