Dziedātāja Diona Liepiņa gatava precēties ar 22 gadus vecāko aktieri Ivaru Krastu

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Dziedātāja Diona Liepiņa, viesojoties "STV Pirmā!" raidījumā "Kad viņas satiekas", dalās stāstā par attiecībām ar aktieri Ivaru Krastu. Lai gan viņš ir 22 gadus vecāks par dziedātāju, Diona neslēpj – viņa noteikti būtu gatava ne tikai kāzām ar Ivaru.

Sarunas laikā Diona atzīst, ka Ivars ir pirmais cilvēks, ar kuru viņa spēj iedomāties kopīgu nākotni: “Ivars man diezgan ātri jautāja par lielām lietām un nākotnes plāniem, par bērniem, par ģimeni. Es atbildēju, ka pēc desmit vai piecpadsmit gadiem es tam būtu gatava.

Bet pēc laika es sapratu, ka viņš ir mans īstais cilvēks, tāpēc tie vairs nav desmit gadi. Esmu gatava gan attīstīt karjeru, gan veidot ģimeni. Vai nu visu, vai neko!”

Līdz šim savas attiecības Liepiņai un Krastam bija lieliski izdevies paslēpt no apkārtējiem, taču martā abi izgāja sabiedrībā kā pāris “Zelta mikrofona” pasākumā. Zināms, ka abi ir kopā aptuveni gadu.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais