Krievijas mediji ir sašutuši par krievu aktiera koncertu Jūrmalā

© Ekrānšāviņš no dzintarukoncertzale.lv

Šovasar Latvijā uzstāsies krievu aktieris, šovmenis un bijušais grupas "Sekret" solists Nikolajs Fomenko. Krievijas portāls Life ar sašutumu vērš uzmanību uz viņa koncerta plakātu.

Pasākums paredzēts 9. jūlijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Biļetes uz pasākumu maksā no 20 līdz 60 eiro. Fomenko uz skatuves kāps kopā ar Vācijā dzīvojošo akordeonistu Aidaru Gajnuļinu un Krievijas Tautas mākslinieku, kontrabasistu Grigoriju Kovaļevski, kurš Jūrmalā dzīvo kopš 2020. gada.

Saistībā ar šo koncertu Krievijas portāls Life raksta, ka visi Latvijas portāli klusē par to, ka Fomenko ir krievs.

"Neskatoties uz veiksmīgo un augsti apmaksāto aktiera karjeru Krievijā, Nikolajs Fomenko ir ieplānojis turneju uz rusofobiskajām Baltijas valstīm. Viņš uzstāsies kopā ar cilvēkiem, kuriem ir pretrunīga attieksme pret Krieviju un speciālo militāro operāciju," sašutis ir medijs.

Medijs arī piebilst, ka "Fomenko tika uzskatīts par vienu no liberāļiem, no kuriem daudzi vēlāk tika atzīti par ārvalstu aģentiem."

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais