"Tu gribi teikt, ka neesi sagatavojusi neko? Pat ne paēst?” Kuģu ģimenei kāzu 6. gadadiena izvēršas teju par drāmu

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Kuģu pāris raidījumā "Ģimene burkā" svin 6 gadu kāzu jubileju. Taču, kā izrādās, ne vienam, ne otram īsti nav bijis laika, lai pieķertos šīs dienas izplānošanai, kaut arī iepriekš bija vienojušies, ka abi sagādās kādu pārsteigumu.

Par godu mūsu 6 gadu jubilejai, esmu sagādājusi mums Dzintara maizītes!” atklāj Uģa Kuģa sieva Linda. Vīrietis sākotnēji, šķiet, nespēj noticēt dzirdētajam: “Tu gribi teikt, ka neesi sagatavojusi neko? Pat ne paēst?”

Atbildot uz Uģa jautājumu, Linda uz galda uzliek siermaizīti, precizējot, vai vīrs ēdīs divas vai vienu.

Tas bija mīļi un spontāni. Viņa uzsmērēja maizītes un nolēma padalīties arī ar mani,” stāsta Uģis.

Slavenais krišnaīts arī atklāj, ka viņa pārsteigums bija paļaušanās uz Lindas gatavoto pārsteigumu, kam Linda stingri iebilst: “Nevajag uz mani paļauties!”

Tikmēr Uģis taisnojas, ka ilgi domājis, kā sievu pārsteigt: “Domāju, ko pirkt, bet tev jau nekas nav īsti vajadzīgs. Ja uzdāvināšu tev auskarus vai gredzenu, tas būs diezgan lēti.” To dzirdot, Linda gan nedaudz saskumst: “Nu zelta auskari nebūtu lēti, tieši pretēji. Tā būtu bijusi ļoti laba dāvana..”

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais