Briesmīgā veidā tiek grauta Agneses Zeltiņas reputācija

© Emīls Desjatņikovs/F64

Aktrise Agnese Zeltiņa ir pamatīgi sašutusi, ka viņas seja jau kādu laiku rēgojas viltus ziņās, kur sola atbrīvoties no liekā svara, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Ierauta viltus reklāmu mudžeklī" izdevumā "Privātā Dzīve".

Zeltiņa pati reklāmas, kur sola divu mēnešu laikā atbrīvoties no 18 kilogramiem, nav redzējusi, bet viņas sociālie tīkli sprāgst no vēstulēm - lielākā daļa cilvēku saprot, ka tās ir viltus reklāmas, un informē par to Agnesi, bet ir arī tādi, kas vaicā, vai tiešām tas iespējams, un vēl vairāk - cilvēki nāk uz aptiekām un vaicā pēc pilieniem, kurus reklamējot Zeltiņa.

Aktrise ir dusmīga, ka tiek reklamēts, ka viņa zaudējusi 18 kilogramus svara, jo tik daudz liekā svara viņai nekad neesot bijis.

Agnese uzskata, ka šī pielienu reklāma ir ne tikai meli, bet arī reputācijas graušana un personas datu zādzība.

"Tiek izmantots tas, ka cilvēki mani atpazīst un uzticas tam, ko saku."

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais