Olga Dreģe: Apzinos, ka jāgatavojas noslēgumam

© Vladislavs Proškins/F64

Lai gan pavisam drīz Dailes teātris noslēgs sezonu un aktieri varēs doties pelnītā atpūtā, skatuves māksliniecei Olgai Dreģei domas par atvaļinājumu nenāk ne prātā, vēstīts Laumas Lapsas materiālā "Atpūsties negrasās pat vasarā" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā saka Olga, viņa nekad nav atpūtusies. Un arī tagad viņai ir darba pilnas rokas.

Viņa pārliecinājusies, ka gadu skaits skatuvei nav nekāds šķērslis. Viņa ir gandarīta, ka mūžs ir bijis aktīvs un radoši bagāts.

"Lai gan man ir 86 gadi, es joprojām esmu fiziski varoša un ļoti kustīga. Lielā mērā tas ir, pateicoties gēniem un ģimenei, kā arī piedzīvotajai nabadzībai pēckara laikā, bēgļu gaitām un grūtībām, kas man palīdzējušas kļūt stiprākai," saka Olga.

"Protams, šajā vecumā aizdomājos arī par tādu lietu kā mūžība. Apzinos, ka man jāgatavojas noslēgumam. Bet, atskatoties uz to, ko dzīves laikā man izdevies paveikt, varu teikt, ka esmu laimīgs cilvēks," uzsver Olga Dreģe.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.