Latvijas hokeja eksperta nāves iemesls ir Covid-19

Guntars Paste ar Lauri Dārziņu © F64

7.maijā tika vēstīts, ka aizsaulē devies hokeja funkcionārs un eksperts Guntars Paste. Gitas Vīksnes materiālā "Viņš izdzisa nedēļas laikā" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāts, ka Guntars nomira no Covid-19.

Latvijas basketbola leģenda un Guntara kolēģis Valdis Valters saka - ļoti žēl, ka Paste aizgāja tik... muļķīgi, atklājot, ka viņš bija dabūjis kovidu.

"Viņš diezgan vieglprātīgi izturējās pret to. Viss aizgāja uz plaušām. Divas trešdaļas... Ja ir temperatūra, vajag taču pasekot līdzi un noskaidrot, no kā. Iemesls izrādījās plaušu iekaisums. Viņš uz to diemžēl nereaģēja. Un tad jau bija par vēlu," saka Valters.

Viņš piebilst, ka Guntars aizgāja nedēļas laikā, viss notika ļoti strauji.

Slavenības

Francijā ir sākusies tiesvedība starp influenceri Šarlīnu Prado un bijušo Francijas regbija spēlētāju Rišāru Durtu. Jaunā sieviete no Tulūzas, kurai sociālajos tīklos ir 130 000 sekotāju, 25. augustā iesniedza sūdzību pret "personu, kuru viņa identificē kā Rišāru Durtu", bijušo regbija spēlētāju, kurš tagad ir TV kanāla “Canal+” raidījumu vadītājs.

Svarīgākais