Ukrainas mediji atklāj informāciju par Donu, ko pat Latvijā ne visi zina

© Publicitātes foto

Latvijas pārstāvis Eirovīzijas 2024 dziesmu konkursā Dons kļuva par vienu no dalībniekiem, kas publiski atbalstīja Ukrainu, raksta Ukrainas medijs UNIAN.

Dons pastāstīja, ka devis patvērumu sunim no Harkivas. Kamēr Dons bijis Zviedrijā, lai nestu Latvijas vārdu pasaulē, suns dzīvojis pie Dona mammas.

Dons ar dziesmu "Hollow" ("Neīsts") starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā ierindojās 16. vietā.

Dona izpildītajai dziesmai Eirovīzijas dalībvalstu žūrijas kopumā piešķīra 36 punktus, bet skatītāju balsojumā dziesma "Hollow" ieguva 28 punktus, kopā saņemot 64 punktus.

Vairāk par Dona uznācienu Eirovīzijā šeit

View this post on Instagram

A post shared by Dons (@dons_lv)

Slavenības

53 gadus vecais indiešu miljardieris Sundžejs Kapūrs, prinča Viljama tuvs draugs, Lielbritānijā nomira polo spēles laikā. Traģēdija notika, kad uzņēmējs nejauši norija biti - tā izraisīja smakšanu, pēc kuras Kapūrs zaudēja samaņu un apstājās viņa sirds.

Svarīgākais