Džastina Timberleika sieva notievē vienas nakts laikā: kāds ir noslēpums?

© EPA/Scanpix/LETA

42 gadus vecā amerikāņu aktrise Džesika Bīla pastāstīja, kā viņa zaudēja svaru tikai vienas nakts laikā pirms "Met Gala 2024". Slavenība dalījās ar saviem noslēpumiem sociālajos tīklos.

Džastina Timberleika sieva Ņujorkas Metropolitēna mākslas muzejā parādījās koraļļu kleitā līdz grīdai ar iespaidīgu dekoltē. Krāšņais tērps izcēla zvaigznes figūru.

Džesika Bīla atzina, ka pirms balles veikusi veselu rituālu. Pirms gulētiešanas viņa pavadīja laiku vannā ar deviņiem kilogramiem jūras sāls.

Aktrise skaidroja, ka nav pieradusi izklaidēties pirms pasākumiem, jo no rīta vēlas izskatīties "svaigi".

Bīla atzina, ka, lai no rīta izskatītos svaiga un dzīvespriecīga, viņa iepriekšējā vakarā iet karstā vannā ar jūras sāli. "Ūdenim jābūt pēc iespējas karstākam, un ir jāmērcējas vannā 30 minūtes," viņa teica.

View this post on Instagram

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel)

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais