VIDEO. "Es tā apstulbu, ka pat kameru nepaņēmu!" Magoni pārsteidzis bijušais vīrs

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Šova “Slavenības. Bez filtra” veterānei Magonei Liedeskalnai, esot kopā ar draudzenēm, pēkšņi zvana telefons. Draudzene Ilva ir satriekta - uz ekrāna nepārprotami parādās, ka zvanījis "vīrs"!

Paceļot telefona klausuli, Magones virzienā viņš ir ne tikai saprotošs un laipns, bet arī nosauc savu bijušo sievu mīļvārdiņos...

Tā kā draudzenes ir nesaprašanā par Magones bijušā vīra Žaņa aizdomīgi jauko attieksmi, Ilva neviļus jautā, lai šova zvaigzne paskaidro - vai kaut kas abu attiecībās ir mainījies?

“Tas stāsts ir gaužām interesants - viņš atbrauc, rociņas salicis uz kules, galviņa lejā, stāv kā grēcinieks. Saka, ka būtu tik labi, ja viss būtu kā agrāk un varētu nākt atpakaļ pie manis. Es domāju - aha, alimentu summa liela, čota baigi ātri gribas atpakaļ tikt, lai nekas nav jāmaksā!” stāsta Magone.

“Viņš atzina, ka ir vainīgs, ka mani aizvainojis, ļoti izdarījis pāri. Es tā apstulbu, ka pat kameru nepaņēmu! Beigās pateicu viņam, lai man piedod, bet tie laiki ir aizgājuši. Mēs esam katrs savā laika upē un es atpakaļ neeju nekur, tikai uz priekšu dzīvē! Bērni paliek, par viņiem ir jārūpējas, bet par mani lai aizmirst.”Svarīgākais