Cilvēki pārsteigti, ar ko tagad nodarbojas Dukuri

© Mārtiņš Zilgalvis/MN

Pērn bijušais skeletonists Tomass Dukurs pieņēma lēmumu par sportista karjeras beigām, savukārt vēl pirms gada - 2022.gadā - šādu pašu vēsti paziņoja arī nu bijušais skeletonists Martins Dukurs.

Lielu sabiedrības uzmanību izpelnījies vietnē "X" ievietotais videi, kur redzams, ar ko dagad nodarbojas kādreiz tik slavenie sportisti. Izrādās - ar kravu pārvadājumiem.

Kārlis: Lielisks paraugs citiem, ka profesionālam sportistam laicīgi jāsāk domāt, ko savā dzīvē darīs.

Dāvis: Super. Labs piemērs. Veči strādā.

Lauris: Pēc sporta uzsāka uzņēmējdarbību, jo bija nepieciešamais starta kapitāls. Normāli.

Miks: Malači džeki! Lielisks piemērs pārējiem.

Jau ziņots, ka brāļiem Dukuriem piederošā kravas pārvadātāja SIA "MarTo logistics" apgrozījums 2021. gadā bija 1,104 miljoni eiro, kas ir par 42,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 1,6% - līdz 110 966 eiro, liecina informācija "Firmas.lv". "MarTo logistics" ir reģistrēta 2018.gadā, un tās pamatkapitāls ir 15 000 eiro. Uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās ir skeletonisti Martins Dukurs un Tomass Dukurs.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.