"Tas ir, maigi izsakoties, nekrietni," Lato Lapsa "uzklūp" ārlietu ministrei

© Gints Ivuškāns/MN

Ārlietu ministre Baiba Braže vietnē "X" vēsta, ka tikusi pie jauna ģimenes locekļa - kaķa.

"Ir jauns ģimenes loceklis, laikam jānorāda amatpersonas deklarācijā. P.S. No patversmes, neko nemaksāja," raksta ārlietu ministre Baiba Braže.

Ierakstu pamanījis žurnālists Lato Lapsa.

"Pieņemt dzīvnieciņu no patversmes - tas ir ļoti labi. Savus amata pienākumus katastrofāli sākušai amatpersonai lielīties ar dzīvnieciņa pieņemšanu no patversmes - tas vairs nav tik ļoti labi. Šādai turīgai amatpersonai lielīties ar to, ka dzīvnieciņš no patversmes paņemts, neko tai neiedodot pretī, - tas ir, maigi izsakoties, nekrietni," tā L. Lapsa.

Influenceris: Njā, Braži, laikam, pat labākie PR konsultanti neglābs, jo, acīmredzot, vērtīgāko šī brīža padomu - klusēšanu - viņa neuzskata par labu esam.

Agiad: Mēs, kad ņēmām kaķi no patversmes, ziedojām naudiņu, jo - par potēm, sterilizāciju patversme maksā. Ja kundzei pašai būtu vetklīnikā jāsterilizē un jāpotē dzīvnieks, tas nebūtu bezmaksas. Un pie viņas algas lielīties, ka paņēma "bezmakas", nu atvainojiet....

Žaklīna: Vispār patversmes nemaz nedodot bez maksas. Nez kā viņai tā sanāca.

Maira: Lai kaķītim labas mājas. Tomēr paņemšana par velti mulsina, cik maksā kaķis Ulubelē? Vēl jau var noziedot patversmei no kuras paņēma brīvprātīgu ziedojumu. Rakstot šo tvītu iedomājos - kas notiks ar minku, kas ministre dosies komandējumos?

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais