Stendzeniekam skarbs viedoklis par Kariņu

© Dmitrijs Suļžics/MN

"Neviens pie pilna prāta esošs politiķis, ieskaitot prezidentu vai premjeru, bez ļoti spiedīgas vajadzības neizmantos specreisus", raidījumā "Delfi TV" teicis Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Reaģējot uz "Delfi TV" teikto, mikroblogošanas vietnē "X" Ēriks Stendzenieks secina: "Tagad oficiāli: valsti 5 gadus vadījis plānprātiņš."

Komentētāji iesmej: "Ideāls Vienotības klips kampaņai, cerams ir jau palaists tautās. Viņi malači, viens otru uzmundrina."

Vienlaikus komentāros tiek atgādināts Stukāna teiktais: "Domājams, ka gluži bez iemesla tik augstas amatpersonas ar tādiem mājieniem nemētājas. Stukāna nesen teiktais: "Ja cilvēks ir pieskaitāms, viņam ir jāatbild par savu rīcību". Esmu pieredzējis, kā cilvēks nojūdzas. Tas notiek ĻOTI ātri."

Slavenības

Divu meitiņu vecāki un raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieki Vents un Elīna Strautmaņi pēc ilgāka laika izbauda laiku divatā, bez bērniem nesteidzīgi airējot pa upi. Atpūtas laikā pāris dalās sarunās, kurām ikdienā neatliek laika un Vents atklāj, ka baudot dabu, nemaz par savām atvasēm nedomā.

Svarīgākais