Jānis Reirs beidzot atklāj patiesību par laulības šķiršanu

© Ģirts Ozoliņš/MN

Pērn oficiāli šķirta 14. Saeimas deputāta Jāņa Reira un viņa sievas Guntas Reires, Valsts prezidenta kancelejas vadītājas, laulība. Tikai tagad abi komentējuši laulības šķiršanu, vēstīts Paulas Ivanovas materiālā "Šķīruši laulību. Kā sadalīta manta?" izdevumā "Kas Jauns".

Jānim šī bija trešā, bet Guntai otrā laulība. 2007. gadā noslēgtajā laulībā pasaulē nākusi meita Sofija.

Gunta apstiprina, ka šķiršanās notikusi jau pirms gada.

"Šķiršanās process norisinājās mierīgi, raiti un bez sevišķām domstarpībām. Mums abiem iet labi."

Savukārt Reirs norāda: "Šķiršanās bija abpusējs lēmums, un svarīgi, ka esam palikuši labās attiecībās."

Jāatgādina, ka iepriekš baumoja, ka bijušais finanšu ministrs Jānis Reirs un izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša ir pāris.

Tāpat iepriekš izskanēja baumas, ka Reiram ir attiecības ar bijušo izglītības un zinātnes ministri Anitu Muižnieci. Toreiz viņš to noliedza, tāpat kā situācijā ar Čakšu uzsvēra, ka romantisku attiecību starp abiem nav.

Komentējot toreiz runas par laulības krīzi, Reirs noteica: "Jā, mūsu attiecībās ir kāpumi un kritumi, bet sīkāk neko nevēlos komentēt."

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais