Miks Galvanovskis atklāj, kāpēc fanēm vairs neskatās acīs

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska raidījumā "Slavenības. Bez filtra" ir devusies uz Mika Galvanovska koncertu, kur aizskatuvē satiek ne tikai pašu pasākuma vaininieku, bet arī vairākus Latvijā atpazīstamus koncerta apmeklētājus. Mika mūzikas dzīve ir gana vētraina - ir bijuši ne tikai neaizmirstami randiņi ar meitenēm, bet arī kādas fanes ļoti provokatīvs izgājiens.

Man ir viens stāsts, pēc kura es vairs neveidoju tik ļoti milzīgus acu kontaktus. Es, protams, paskatos un dažreiz ievērtēju fanes. Man bija 18 gadi, uzstājos klubā “Just”, spēlēju kaverversijas. Pamanīju, ka viena riktīgi skaista meitene skatās uz mani. Es paskatījos arī uz viņu, pasmaidīju. Varēja redzēt, ka viņa vienkārši grib apēst mani. Man tas patika, ir forši! Tad es domāju - ak tad tā ir spēlēt uz skatuves.

Es beidzu koncertu, paņēmu ģitāru no aizskatuves un eju ārā. Un viņa tur mani gaida. Viņa man pienāk klāt un saka “Mik, tas bija lieliski”. Es domāju, ka viņa gribēs mani samīļot, bet tā vietā viņa pieliecas un nolaiza man kaklu visā tā garumā! Es pamatīgi apstulbu un vienkārši aizgāju prom. Tāpēc tagad esmu krietni uzmanīgāks ar skatieniem. Nekad nevar zināt, pie kā tas novedīs!” stāsta Miks.

Svarīgākais