FOTO: Rinkēvičs viesojas pie Vairas Vīķes-Freibergas un parāda, kā viņa dzīvo

© facebook.com/Edgars Rinkēvičs

Prezidents Edgars Rinkēvičs bija devies ciemos pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas un viņas vīra Imanta. Kā var spriest pēc Rinkēviča publicētajām bildēm sociālajos tīklos, viņš kā viesis tika uzņemts sirsnīgi un ciemošanās izvērtās jaukā atpūtā.

Rinkēvičs bija devies uz Īvandi, kur patlaban mīt eksprezidente ar vīru.

Prezidents atklāja, ka, godinot Imantu Freibergu 90.dzimšanas dienā un viņa mūža ieguldījumu tautasdziesmu digitalizācijā, zinātnisko un sabiedrisko veikumu, pasniedza viņam Cildinājuma rakstu.

Kā var spriest pēc foto, Rinkēvičs ar Vīķi-Freibergu un viņas vīru gan devās pastaigā pa īpašuma teritoriju ar Freibergu ģimenes mīluli Bellu, gan našķojās ar torti un vadīja sirsnīgas sarunas, klātesot vēl vienam Freibergu ģimenes mīlulim - runcim Murim.

"Paldies prezidentei Vairai Vīķei-Freibergas kundzei un Imantam Freiberga kungam, Mura kungam un Bellas jaunkundzei par sirsnīgo uzņemšanu un jaukām sarunām Īvandē," rakstīja Rinkēvičs.

Slavenības

Šovā “Slavenības. Bez filtra” Kambalu ģimenes brīvdienās Lietuvā raisās interesantas sarunas – Olgas vecākā meita Lukērija ne reizi vien teikusi, ka atšķiras no savām māsām, kas liekot uzdot jautājumus – vai tiešām visām trim ir vieni un tie paši bioloģiskie vecāki. Kaspars sāka runāt par laiku īsi pirms Lukērijas dzimšanas. Tolaik viņš bieži ballējies Rīgā, un, iespējams Olga un Kaspars jau bijuši pazīstami tolaik?

Svarīgākais