"Tā ir cūcība!" Kivičs publiski nosoda bijušās sievas rīcību

© Ekrānšāviņš/Z-SCARS (LATVIA) - "Tikai vienu labu vārdu"

Mūziķis Andris Kivičs publiski nosoda bijušās sievas Madaras rīcību - viņa no Youtube konta esot izdzēsusi viņa grupas dziesmas.

"Bija mums tāds albums 2016.gadā. Viss albums bija Youtube kanālā pieejams. nesen pamanīju, ka vairāk šis albums Youtube nav pieejams. Izrādas - Madara Kiviča, kuras Youtube kanālā savulaiks šis albums tika ievietots, to visu ir izdzēsusi. Tas manā uztverē ir cūcība, jo viņa pati nekad nav sacerējusi nevienu dziesmu. Tā būtība ir manas mākslas iznīcināšana, tā A. Kivičs.

Ieraksts tiek iztirzāts vietnē "X".

Pāvels: No sava personīgā profila kaut ko izdzēsa? Vājprāts! Kas tālāk? Pati izlems ko ēdīs vakariņās? Pilnīgi neaudzinināta sieviete, kā tā var!.

Atrium: Kur jaunie zobi palikuši? Būs izņēmis un uz plauktiņa nolicis. Pēdējā laikā pie katras izdevības demonstrē.

Liene: Kādēļ viņš neliek mieru Madarai? Un kāda velna pēc viņš Madaru sauc par Kiviču?

Agiad: Tik cūcisks vecis vēl nav redzēts. Brīnos par tiem, kas vēl aizvien pasūta viņa "koncertiņus". Memļaks.

Imants: Hehehe, nepārspējami aprobežots āksts.

Katrīna: Tak 100 banāni tās dziesmas viņam pašam kompī kaut kur ir, savādāk lamātos rupjākiem vārdiem. Tas taču Kivičs. Lai ņaud kādam, kam interesē..

Signe: Tas būtu pirmais, ko es izdarītu! Mans YT kanāls, es to iztīru, kā vēlos!

Aksels: Andžiņam vienmēr visi citi vainīgi. Viņš tāds baigais gudrinieks, bet pats savas dziesmas un klipus nespēj nekur saglabāt. Nožēlojami

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais