Žagars par saviem izteikumiem izpelnās sabiedrības dusmas

© Ekrānšāviņš

Dailes teātra direktora, uzņēmēja, Cēsu novada domes deputāta (JV) Jura Žagara izteikumi TV24 raidījumā "Nedēļa. Post Scriptum" sacēluši viedokļu vētru vietnē "X".

"Kariņš bija vai ir viens no labākajiem Latvijas politiķiem pēdējā laika Latvijas vēsturē," TV24 raidījumā "Nedēļa. Post Scriptum" uzskata Juris Žagars.

Komentējot bijušā premjera Krišjaņa Kariņa lidojumu skandālu, Žagars pauž skumju sajūtu. "Kariņš ilgi vadījis valdību, viņa zināšanas un pieredze ir liela pievienotā vērtība. Darbs Eiropas Parlamentā, atpazīstamība, valodu zināšanas. Reti kuram politiķim piemīt šadas īpašības. Kariņš pilnīgi noteikti varēja būt viens no vislabākajiem ārlietu ministriem pēc Rinkēviča," uzsver Žagars.

Pēc komentāriem spriežot, sabiedrība nav vienisprātis ar J. Žagaru un velta viņam nievājošus vārdus.

Emuārs: Kā nu ne, Kariņš aizņēmās 8 miljardus, uz kuriem šīs te hroniskās aprindas trekni dzīvoja piecus gadus.

Raivo: Vai tiešām Žagars ir muļķis?

Imants: Nu atkal vilšanās. Pat nesaprotu, kas man lika būt daudz labākās domās par šo čuvaku.

Austra: Labākais politiķis, dziedātājs, žonglētājs, un vells viņu sazin, kas tik vēl ne. Labi izglītots. Orators arī principā labs. Tik ne sūda no Latvijas ekonomikas un gudras vadīšanas nezināja un nezin.

Kristaps: Gandrīz parāva uz augšu no tik pretīga teikuma kā formā, tā saturā.

Viktors: Žagars stulbi izteicās... ļoti stulbi.

Inese: Fakts. Valsts apmaksātas piebūvītes un laukumiņi teātrīšiem, un ēku uzturēšana. Plus vēl kaut kādas puskrievu, pusrietumu bankas drīkst sponsorēt Dailes teātri. Ko vēl vajag!

Kris: Protams, labākais! Naudas vairāk, kā jebkad. Sanāca fantastiskas dzīres Kariņam un viņa draugiem.